Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Leisure Suit Larry: Box Office Bust

Leisure Suit Larry powróci w przyszłym roku

Adrian Werner, 11 października 2011, 08:59

Mamy doskonałe wieści dla fanów przygodówek. Dowiedzieliśmy się, że szykowany jest powrót klasycznej serii Leisure Suit Larry.

Al Lowe ocenia najnowszą odsłonę Leisure Suit Larry

Jiker, 11 kwietnia 2009, 10:35

Al Lowe, pomysłodawca marki Leisure Suit Larry i twórca pierwszych sześciu odsłon cyklu, bardzo chętnie komentuje poziom kolejnych przygód wymyślonego przez siebie bohatera, Larry’ego Laffera, oraz jego siostrzeńca, Larry’ego Lovege’a. Tak było w przypadku Magna Cum Laude, taki też los spotkał Box Office Bust.

Premiery gier w Polsce (23-29 marca)

Vercetti, 30 marca 2009, 08:22

W minionym tygodniu polscy dystrybutorzy dowiedli, że wiosenne porządki są już za nimi i po wyczyszczeniu magazynów cała uwaga rodzimych wydawców skupiła się na świeżynkach. Efekt: w ciągu ostatnich siedmiu dni w sklepach pojawiło się dwadzieścia nowych gier, przeznaczonych na siedem platform.

Polska premiera nowych przygód Larry’ego na Xboksa 360; wersji na pecety nie będzie

Hed, 26 marca 2009, 11:26

Firma Codemasters poinformowała, że najnowsza odsłona serii przygodówek Leisure Suit Larry, czyli Box Office Bust, trafi dzisiaj do polskich sklepów. Dzieło dostępne będzie jak na razie jedynie na konsolę Xbox 360 w oryginalnej wersji językowej, w której swoich głosów użyczyło wiele amerykańskich gwiazd (Carmen Electra, Peter Graves i Shannon Elizabeth). Za produkt zapłacimy około 139,90 zł.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 marca 2009)

Jiker, 13 marca 2009, 11:20

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: dodatek do F.E.A.R. 2 w pełni darmowy, europejski debiut World in Conflict: Soviet Assault, kolejne demo Call of Duty: World at War, Capcom planuje kolejne wznowienia klasycznych produkcji, plotki o kontynuacji Halo Wars i inne. Zapraszamy do lektury.

Codemasters wyda kolejną odsłonę serii Leisure Suit Larry

Hed, 22 lutego 2009, 12:39

Na stronie Codemasters pojawił się wpis dotyczący najnowszej odsłony przygód Larry’ego Laffera, czyli jednego z bardziej znanych bohaterów przygodówek. W kolejnej grze będzie on co prawda postacią drugorzędną, po przejściu na emeryturę jakiś czas temu, jednak na pewno godnie zastąpi go siostrzeniec Larry Loveage. Tytuł pojawi się już w kwietniu na pecety i konsole (Xbox 360 i PlayStation 3).

Codemasters przejmuje nową grę spod szyldu Leisure Suit Larry?

Filip „fsm” Grabski, 30 stycznia 2009, 10:59

Larry Laffer – legendarny podrywacz podbił niejedno serce podczas swej wieloletniej krucjaty na ekranach komputerów. Niestety, w 2004 roku odszedł na emeryturę zostawiając nam swego siostrzeńca o nazwisku Loveage. Wszystko wskazuje na to, że bezpośrednia kontynuacja gry Magna Cum Laude znalazła swój dom.

Pierwsze informacje na temat gry Leisure Suit Larry: Box Office Bust

Krystian Smoszna, 18 stycznia 2008, 11:03

Koncern Sierra Entertainment opublikował oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedział nową grę z serii Leisure Suit Larry, zatytułowaną Box Office Bust. O produkcie tym wspominaliśmy już co prawda wczoraj, ale dziś możemy przekazać Wam więcej informacji na jego temat.

Nowa część serii Leisure Suit Larry potwierdzona!

Przemysław Zamęcki, 17 stycznia 2008, 13:21

Jeżeli znacie nazwisko Ala Lowe, to także zapewne doskonale zdajecie sobie sprawę z dorobku, jaki wniósł on do gatunku gier przygodowych. Stworzona przez niego postać życiowego nieudacznika, Larry’ego Laffeira na zawsze wbiła się w pamięć starszych stażem graczy.

Nowa gra z cyklu Leisure Suit Larry w produkcji?

Krystian Smoszna, 28 listopada 2007, 07:45

Interesujące wieści dotyczące kolejnej gry z serii Leisure Suit Larry, ujawnił wczoraj światu Artie Lange. Amerykański komik, który w ubiegłym miesiącu świętował czterdzieste urodziny, ogłosił w trakcie radiowej audycji The Howard Stern Show, że użyczył głosu jednemu z bohaterów w najnowszej odsłonie wspomnianego wyżej cyklu.