Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Piraci z Karaibów

Wirtualni Piraci z Karaibów po raz trzeci

Major Doktor Upiorna, 20 marca 2007, 08:50

Niniejsza wiadomość zapewne ucieszy wszystkich miłośników przygód jednego z bardziej popularnych piratów. Rzecz jasna mowa o Kapitanie Jacku Sparrowie. Disney Interactive Studios zapowiedziało właśnie, iż w najbliższym czasie należy oczekiwać gry inspirowanej ostatnią częścią filmowej trylogii.

Pirates of Caribbean 3 na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 11 maja 2006, 14:54

W opublikowanej przedwczoraj zapowiedzi, przedstawiciele firmy Buena Vista Games deklarowali, że zamierzają pokazać na targach E3 dwie gry, nawiązujące do filmów z cyklu Piraci z Karaibów. Tuż po rozpoczęciu imprezy okazało się, że istnieje grywalne demo trzeciego programu, korzystającego z popularnej marki.

Piraci z Karaibów w wersji MMO

BK, 13 kwietnia 2006, 08:35

Podczas targów E3 Disney Online zaprezentuje szerszej publiczności grę z gatunku MMO, której akcja toczyć się będzie w świecie znanym z filmu „Piraci z Karaibów”. Póki co przewidziana jest tylko wersja na PC.

Zapowiedziano sequel Piratów z Karaibów

Krystian Smoszna, 12 maja 2005, 09:24

Zgodnie z przewidywaniami, im bliżej do premiery filmu Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (ustalonej na lipiec przyszłego roku), tym więcej zapowiadanych jest programów korzystających z tej popularnej marki. Po grze na konsole przenośne (Nintendo DS i PlayStation Portable) oraz produkcji MMO, przyszedł czas na trzeci twór – tym razem pełnoprawny sequel.

Piraci z Karaibów w grze MMO - tym razem oficjalnie

Krystian Smoszna, 27 kwietnia 2005, 08:30

Nie trzeba było długo czekać na oficjalne oświadczenie prasowe koncernu Walt Disney w sprawie rzekomego powstania gry MMO opartej o popularną markę Piraci z Karaibów. O takich planach informowaliśmy wczoraj posiłkując się wieściami z magazynu Variety. Dzisiaj możemy te rewelacje potwierdzić.

Piraci z Karaibów w grze MMO

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2005, 09:56

Zaledwie tydzień temu pojawiły się pierwsze wieści na temat dalszej eksploatacji marki Pirates of Carribean, a już możemy zaserwować Wam kolejne rewelacje. Tym razem dotyczą one gry MMO (Massive Multiplayer Online), nad którą rzekomo myśli studio Disney’a.

Pierwsza gra na podstawie nowego filmu o Piratach z Karaibów zapowiedziana

Krystian Smoszna, 19 kwietnia 2005, 07:33

Chociaż do premiery zapowiadanego wstępnie na lipiec 2006 roku filmu Pirates of The Carribean: Dead Man’s Chest pozostało jeszcze sporo czasu, już teraz w branży elektronicznej rozrywki wydaje się widzieć poruszenie związane z tym tytułem.

GOL ASY, czyli najlepsze gry roku 2003 - kategoria cRPG

Soulcatcher, 14 stycznia 2004, 14:10

Plebiscyt kończy się na dniach więc czas powiedzieć parę słów na temat gier z ważnej dla wielu graczy kategorii cRPG. W tym roku w plebiscycie pojawiło się pięć tytułów: Gothic II, Grandia II, Lionheart: Legacy of the Crusader, Piraci z Karaibów oraz Star Wars: Knights of the Old Republic

Poradnik: Piraci z Karaibów

Redakcja GRYOnline.pl, 20 listopada 2003, 14:25

Nasz kolejny poradnik to ilustrowany opis przejścia przygodowej gry akcji Piraci z Karaibów. Na początku poznacie wszelkie aspekty pirackiego rzemiosła, takie jak walka na morzu i na lądzie, przeprowadzanie abordażu, zdobywanie fortów czy nawet prozaiczne zarabianie pieniędzy za przewożenie towarów, eskortowanie statków oraz wykonywanie questów. Dalej zaś czeka już tylko przygoda...

Pirates of the Caribbean w sklepach

Łosiu, 1 lipca 2003, 09:06

Oficjalna strona gry Pirates of the Caribbean (dawniej znanej pod tytułem Sea Dogs II) została zaktualizowana o małą, aczkolwiek wyśmienitą nowinę. Mianowicie firmy Bethesda Softworks i Disney Interactive rozpoczęły wysyłkę finalnej wersji tego tytułu (w wersjach PC, Xbox) do zachodnich sklepów. W chwili obecnej Pirates of the Caribbean nie posiada polskiego wydawcy, bardzo możliwe jednak, iż w przyszłości wyda ją firma CD Projekt (polski wydawca gier firmy Disney Interactive i firma której zawdzięczamy wydanie pierwszego Sea Dogs). Przypominam, że Pirates of the Caribbean to gra przygodowa/cRPG oparta na motywach filmu fabularnego Jerry’ego Bruckheimera o tytule „Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl”.

Pirates of the Caribbean = 95% Sea Dogs 2

Łosiu, 22 maja 2003, 10:23

Po niespodziewanym zawieszeniu prac nad drugą częścią znakomitego Sea Dogs i jednoczesnym zapowiedzeniu nie tak odległej premiery gry z tego samego gatunku i o tej samej pirackiej tematyce - Pirates of the Caribbean - pojawiło się mnóstwo pytań typu – „Czy to ta sama gra tylko o innym tytule i nieco zmienionej fabule?”. Przez blisko dwa miesiące firma Bethesda Softworks nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi na tego typu wątpliwości fanów serii. Na niedawno zakończonych targach E3 redaktorzy serwisu DailyGame bardzo wnikliwie „zbadali” stoisko ekspozycyjne Bethesdy i udało im się wydusić od autorów gry informację, która jest odpowiedzią na zawarte powyżej pytanie - brzmi ona – „plotka mówiąca, iż Pirates of the Caribbean to, to samo co Sea Dogs 2, jest w 95% prawdą”.

Prace nad Sea Dogs II zawieszone..., a cóż to... Pirates of the Caribbean??

Łosiu, 28 marca 2003, 09:36

Bethesda Softworks powiadomiła dziś (ku mej ogromnej rozpaczy), iż prace nad znakomitym „Sea Dogs II” zostały „zawieszone” i tytuł ten z pewnością nie ukaże się w tym roku. Pytam się. Dlaczego, dlaczego, dlaczego... czekam na tą grę od 2 lat...?!!! Odpowiedź znajduję w kolejnym wersie informacji pasowej... Ponieważ rozpoczęto prace nad bardzo podobną grą zatytułowaną „Pirates of the Caribbean” opartą na nadchodzącym filmie fabularnym Disney’a, o tytule „Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl” z Johnny Deppem w roli głównej. Na pierwszy rzut oka... tragedia..., ale po wnikliwszym przyjrzeniu się sprawie okazuje się, iż....