Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bejeweled Blitz

Serwis społecznościowy Google+ wszedł w fazę otwartej bety

DogGhost, 21 września 2011, 10:36

Rozpoczęły się otwarte beta testy serwisu społecznościowego Google+. Wszyscy zainteresowani mogą wypróbować nowe funkcje oraz zagrać w jedną z 16 udostępnionych gier.

W usłudze Google+ pojawiły się gry dla pierwszych użytkowników

DogGhost, 12 sierpnia 2011, 10:07

Użytkownicy korzystający z platformy społecznościowej Google+ mogą od wczoraj wypróbować kilkanaście gier. Wśród nich znajdują się takie pozycje jak Angry Birds czy Bejeweled Blitz.

Electronic Arts kupi PopCap Games za ponad 750 milionów dolarów

Hed, 13 lipca 2011, 11:17

Electronic Arts kupi PopCap Games za ponad 750 miliardów dolarów – to już potwierdzona informacja. Znany wydawca zamierza sfinalizować wszystkie transakcje do końca sierpnia i tym samym przejąć kontrolę nad takimi grami jak Bejeweled, Peggle, Plants vs Zombies.

Bardzo dobre wyniki finansowe twórcy Plants vs Zombies i Bejeweled

Kono, 15 kwietnia 2011, 18:04

Serwis Business Insider podał informację mówiącą o tym, że firma PopCap, odpowiedzialna m.in. za Plants vs Zombies i serię Bejeweled, uzyskała w roku 2010 przychody na poziomie przekraczającym 100 milionów dolarów. Tym samym, przewyższyła swoje wyniki z roku 2009 o 25%.

Daty premier Torchlight na Xboksa 360 i Beyond Good & Evil HD

Sarge, 9 lutego 2011, 10:35

Major Nelson zajmujący się kontaktami ze społecznością Xbox Live, ogłosił właśnie na swoim blogu listę tytułów wchodzących w skład akcji Xbox Live Arcade House Party. W jej ramach w systemie sieciowej dystrybucji Microsoftu co tydzień pojawiać się będzie jedna nowa gra.

Bejeweled Blitz niebawem w ofercie Xbox Live Arcade

Jiker, 18 stycznia 2011, 08:47

Firma PopCap Games, znana ze swych bestsellerowych, casualowych marek (Plants vs. Zombies, Peggle oraz Bejeweled), zapowiedziała, że w pierwszym kwartale 2011 roku do oferty Xbox Live Arcade trafi gra logiczna o tytule Bejeweled Blitz Live. Produkcja stanowić będzie rozwinięcie pomysłu zaserwowanego graczom pecetowym w Facebookowym Bejeweled Blitz.

Zapowiedziano Bejeweled 3

Adrian Werner, 2 listopada 2010, 09:58

Seria Bejeweled od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników gier casualowych. Mamy dla nich dobrą wiadomość - studio PopCap Games ogłosiło, że jeszcze w tym roku będziemy mogli zagrać w trzecią odsłonę cyklu.

Człowiek, który zebrał 5 milionów klejnotów i pokonał Bejeweled 2

Hed, 30 kwietnia 2010, 18:49

Historia ludzkości składa się z czynów wybitnych jednostek, które poświęcają całe życie dla osiągnięcia pozornie niedostępnego celu. Wystarczy pomyśleć o pierwszym człowieku na księżycu, czy sportowcach bijących wyśrubowane rekordy. Mike Leyde, przedsiębiorca stalowy z Kalifornii, zostanie zapamiętany jako pierwszy człowiek, który „pokonał” grę Bejeweled 2.