Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Theseis

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 maja 2009)

Jiker, 12 maja 2009, 12:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Modern Warfare 2 w Game Informer, wielka aktualizacja Far Cry 2, The Beatles: Rock Band na E3, cztery miliony Cooking Mama, nowa gra z cyklu Tony Hawk już 15 maja i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 kwietnia 2008)

Jiker, 23 kwietnia 2008, 11:20

Rozpoczęto zamknięte beta-testy Hello Kitty Online, Battle of the Bugs debiutuje na światowym rynku, pierwszy pełny album do Rock Band już dostępny, Eidos/SCi potwierdza plany sprzedaży części swoich udziałów, już wkrótce publikacja pierwszej łatki do pecetowego Assassin’s Creed – zapraszamy Was do świeżych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Premiera oficjalnej strony Theseis

naiver, 28 listopada 2006, 12:45

Theseis, ciekawie zapowiadająca się przygodówka tworzona przez greckie studio Track7 Games, doczekała się oficjalnej, bardzo klimatycznej, strony. Póki co nie powala ona jednak swoją zawartością – znaleźć na niej możemy galerię ze screenami i szkicami koncepcyjnymi z gry, dział download z dwoma trailerami i wallpaperem, oraz krótką charakterystykę głównych bohaterów gry. Z pewnością jednak gruntowny update strony jest tylko kwestią czasu.

Osiem gier, których nie zobaczymy na PS3

Vercetti, 7 sierpnia 2006, 12:31

Choć według zapewnień Phila Harrisona na konsolę PlayStation 3 powstaje aktualnie ponad sto tytułów, nie możemy zapominać o grach, które najpewniej nie ukażą się na nadchodzącym next-genie Sony. Pomimo tego, że lista tych pozycji jest stosunkowo krótka, pojawiło się na niej parę ciekawych produktów.

Theseis na PS3 nie będzie, bo… być nie miało

Vercetti, 30 czerwca 2006, 11:20

W dniu wczorajszym mogliście przeczytać o decyzji studia Track7 Games, które postanowiło zarzucić prace nad przygodówką Theseis na PS3 ze względu na zbyt wysokie koszty takiego przedsięwzięcia. Jak się jednak okazało, fakty przedstawiają się zupełnie inaczej.

Pierwszy developer zarzuca produkcję gry na PS3

Metatron, 29 czerwca 2006, 10:59

Track7, twórcy przygodówki nowej generacji – Theseis, zrezygnowali z wydawania jej na PS3 ze względu na zbyt wysokie koszty produkcji. W związku z tym gra ukaże się tylko na PC i X360.