Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Undercover: Operacja Wintersun

Undercover: Operation Wintersun – znamy datę zachodniej premiery

Vercetti, 18 lipca 2007, 17:47

Grupa Lighthouse Interactive, pełniąca rolę zachodniego wydawcy gry Undercover: Operation Wintersun, opublikowała w sieci zestaw nowych screenshotów, pochodzących z omawianego produktu. Udostępnione wczoraj obrazki nie są jednak jedynymi materiałami związanymi z przygodówką studia Sproing Interactive Media. Wraz z nimi ujawniona została bowiem data europejskiej i amerykańskiej premiery tytułu.

Przygodówki niemieckiego dtp trafią do Wielkiej Brytanii, Beneluksu i Skandynawii

Vercetti, 21 czerwca 2007, 17:30

Zgodnie z informacjami podanymi przez holenderską grupę Lighthouse Interactive, spółce tej udało się podpisać umowę z niemieckim koncernem dtp Entertainment. Dzięki zawartemu porozumieniu pierwsza z wymienionych firm będzie dystrybuować przygodówki naszych zachodnich sąsiadów poza granicami ich kraju.

Poradnik: Undercover: Operation Wintersun

Redakcja GRYOnline.pl, 5 marca 2007, 18:12

Jest rok 1943, trwa druga wojna światowa. 8 stycznia angielski fizyk profesor John Russell stawia się na nieoczekiwane wezwanie w biurze Colonela Traversa. Na jego kolanach ląduje teczka z aktami „Operacji Wintersun”. Otrzymuje polecenie zapoznania się z ich zawartością oraz - ku swemu zaskoczeniu - wyjazdu do Berlina wraz z obecnym w pomieszczeniu niejakim Peterem Grahamem.

Gry z katalogu dtp Entertainment AG w ofercie firmy Nicolas Games

Krystian Smoszna, 22 stycznia 2007, 09:56

Sosnowiecka firma Nicholas Games poinformowała w oficjalnym oświadczeniu prasowym o fakcie nawiązania współpracy z niemieckim dystrybutorem gier komputerowych – dtp Entertainment AG. Dzięki podpisanemu porozumieniu, już wkrótce na naszym rynku ukaże się kilka nowych i niedostępnych wcześniej tytułów.

Anaconda/DTP na targach Games Convention

Krooliq, 23 sierpnia 2006, 12:32

Do grona firm, które zapowiadają swój udział na tegorocznych, rozpoczynających się już jutro, lipskich targach Games Convention dołączyła firma Anaconda/DTP. Zamierza ona zaprezentować pięć tytułów przeznaczonych na PC.