Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Resident Evil: The Mercenaries 3D

Resident Evil – od A do Z

Antares, 19 marca 2012, 19:04

Na bieżący rok zaplanowano aż trzy premiery gier należących do marki Resident Evil. Z tej okazji postanowiliśmy przedstawić Wam jej genezę, wyjaśnić dlaczego znacznie przyczyniła się do rozwoju gier wideo, a także zaprezentować szereg ciekawostek i z nią związanych.

Wyniki firmy Capcom – Monster Hunter, Street Fighter i Resident Evil w czołówce

Hed, 31 lipca 2011, 12:56

Capcom przedstawił wyniki finansowe za miniony kwartał biznesowy (od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 roku). Japoński producent i wydawca zarobił najwięcej na swoich najmocniejszych markach – Street Fighter, Monster Hunter oraz Resident Evil.

Capcom odnosi się do kontrowersji wokół Resident Evil: The Mercenaries 3D

Taven, 30 czerwca 2011, 11:51

Kontrowersyjna decyzja Capcomu o zablokowaniu możliwości usunięcia zapisanych stanów gier z Resident Evil: The Mercenaries 3D spotkała się z ogromnym sprzeciwem ze strony graczy. Przedstawiciel firmy postanowił w końcu skomentować całą sprawę.

Capcom znalazł nowy sposób na walkę z rynkiem wtórnym gier

sathorn, 27 czerwca 2011, 19:07

Niepokojące wieści dochodzą zza oceanu. Jeden z użytkowników forum internetowego Neogaf zamieścił zdjęcie części instrukcji do amerykańskiego wydania Resident Evil: The Mercenaries 3D. Zaprezentowany fragment informuje nas o tym, że nie ma możliwości zresetowania danych dotyczących zapisu gry.

Zapowiedziano piąty film Resident Evil

Kono, 7 marca 2011, 14:30

Mamy dobrą wiadomość dla fanów ekranizacji gier wideo, a zwłaszcza dla osób kibicujących kinowym adaptacjom serii Resident Evil. Jak donosi serwis Box Office Mojo Sony Pictures ujawniło, że piąty film – roboczo zatytułowany Resident Evil 5 – pojawi się w kinach 14 września 2012 roku.

Nintendo 3DS - pierwszy pokaz w Polsce

Kono, 23 lutego 2011, 09:35

Przedwczoraj w Warszawie firma Stadlbauer – oficjalny dystrybutor sprzętu Nintendo w Polsce – zorganizowała konferencję prasową, podczas której potwierdzona została data premiery nowej konsolki przenośnej oraz lista tytułów startowych dostępnych w naszym kraju. Dziennikarze natomiast mogli sprawdzić 3DSa w akcji.

3DS na Nintendo World 2011 - nowe zwiastuny i informacje na temat gier

Jiker, 10 stycznia 2011, 09:50

Nintendo World 2011 okazało się źródłem wielu faktów na temat Nintendo 3DS – najnowszej przenośnej konsoli japońskiego koncernu Nintendo. Światło dzienne ujrzały nie tylko szczegóły dotyczące żywotności baterii, ale również informacje o grach wchodzących w skład planu wydawniczego platformy. Nie zabrakło również nowych materiałów filmowych i zrzutów ekranowych.

Resident Evil na Nintendo 3DS z nowym systemem sterowania

Jiker, 9 grudnia 2010, 10:52

Jednymi z najciekawiej zapowiadających się produkcji na przenośną konsolę Nintendo 3DS są dwie nowe odsłony cyklu Resident Evil – Revelations oraz Mercenaries 3D. W ostatnim numerze japońskiego magazynu Famitsu znalazło się kilka świeżych informacji na ich temat. Dowiedzieliśmy się m.in. w jakim stadium prac znajdują się aktualnie oba dzieła firmy Capcom.