Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bad Day L.A.

Czerwony Kapturek od Americana McGee

Adrian Werner, 3 marca 2010, 08:56

Na należącym do American McGee koncie Flickr pojawiły się artworki, które sporo mówią o następnej grze jaką ma w planach ten twórca.

Nowy projekt Americana McGee

Przemysław Zamęcki, 5 lutego 2008, 08:35

Znany z nietuzinkowych pomysłów American McGee zapowiedział na swoim blogu nowy projekt. Na razie jest to tylko propozycja rekrutacyjna dla młodych-zdolnych, niemniej wkrótce gra powinna wejść w fazę preprodukcyjną.

Poradnik: Bad Day L.A.

Redakcja GRYOnline.pl, 23 sierpnia 2006, 16:49

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Bad Day L.A.”. Poniższy tekst składa się w głównej mierze z dokładnego opisu przejścia przygotowanej przez producentów kampanii singleplayer. W miarę możliwości starałem się możliwie najdokładniej opisać wszystkie te czynności, które są wymagane do pomyślnego ukończenia danej sekcji planszy.

Nuklearny soundtrack Bad Day L.A.

Vercetti, 7 lipca 2006, 14:58

Prace nad nowym projektem Americana McGee powoli dobiegają końca. W związku z tym nadszedł czas, aby przybliżyć nieco więcej informacji na temat oprawy dźwiękowej Bad Day L.A., którego zachodnia premiera – według niepotwierdzonych jeszcze doniesień - odbędzie się w sierpniu.

The Supersonic Group wyda w Europie American McGee’s Bad Day: LA

Elrond, 26 maja 2006, 11:14

Przedstawiciele firmy The Supersonic Group poinformowali, iż pierwszym tytułem wydanym przez jej europejski oddział będzie gra American McGee’s Bad Day: LA. Posiadacze Xboxów mogą spodziewać się jej w czwartym kwartale tego roku. Niestety nic na razie nie wiadomo o terminie wydania wersji PeCetowej.

Komiksy od Americana McGee

Krooliq, 12 sierpnia 2005, 12:16

Firmy Cellar Door Publishing oraz The Mauretania Import Export Company (TMIEC) poinformowały, że właśnie podpisały umowę, na mocy której zajmą się wydaniem komiksów opartych o twórczość Americana McGee, czyli autora takich gier, jak: Bad Day L.A., Scrapland, American McGee's Oz czy Alice.