Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Killer 7

Wieści ze świata (Titanfall 2, Killer7, Rocket League, EverQuest, Sonic Mania) 5/9/2016

Draug, 5 września 2016, 14:35

Dziś piszemy o braku Titanfall 2 w subskrypcjach EA i Origin Access, możliwym remake’u Killer7, szczegółach aktualizacji Rumble do Rocket League (data premiery, mikropłatności etc.), 23. dodatku do EverQuest i o gameplayu z gry Sonic Mania. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wyjaśnienie kwestii gry Killer 7 w wersji dla konsoli Wii

Major Doktor Upiorna, 30 maja 2007, 12:40

Jak do tej pory gra Killer z numerem 7 została zadedykowana posiadaczom konsol PlayStation 2 i GameCube. Wydawać by się mogło, że w dwa lata po premierze firma Capcom nie podejmie działań rozszerzenia grona miłośników tej produkcji. Jednak wczoraj wieczorem na stronie europejskiego oddziału wymienionej korporacji pojawiły się informacje, jakoby posiadacze systemu Wii mięliby dostać tytuł Killer 7.

Hillary Clinton i spółka, znów atakują

Kull, 9 sierpnia 2005, 11:31

Po udanej ofensywie m.in. na GTA: San Andreas (aferę nazywa się już Rockstargate), obrońcy dobra moralnego kontynuują krucjatę skierowaną przeciwko grom komputerowych. Tym razem, na celownik trafił program Killer 7, stworzony przez koncern Capcom.

Siedmiu zabójców zagraża od wczoraj rynkowi elektronicznej rozrywki

Krystian Smoszna, 6 lipca 2005, 10:02

Chociaż data 5 lipca ma niebagatelne znaczenie dla świata mody (w 1946 zaprezentowano w Paryżu pierwsze bikini), to posiadaczom konsol będzie się przede wszystkim kojarzyć jako dzień, w którym na rynek trafiła gra Killer 7. O fakcie debiutu rynkowego wspomnianego wyżej programu poinformował wczoraj koncern Capcom.

Geist i Killer 7 opóźnione

ComCo, 2 czerwca 2005, 10:04

Posiadacze konsol Nintendo GameCube, oczekujący pojawienia się dwóch, ciekawie zapowiadających się tytułów na tę „maszynkę”, tj. Geist oraz Killer 7, muszą uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Daty premier tych gier zostały bowiem opóźnione.

"Siódmy Zabójca" nie nadejdzie w styczniu

eLKaeR, 8 stycznia 2005, 09:04

W ostatnim dniu minionego roku udostępniliśmy Szanownym Czytelnikom film reklamowy (15,6 MB), demonstrujący przygodową grę akcji o nazwie Killer 7. Tytuł ten realizuje znana firma Capcom, która postanowiła zadedykować go konsolom Sony PlayStation 2 i Nintendo GameCube. Według pierwotnych założeń gotowy produkt miał trafić do sklepów w bieżącym miesiącu, ale niestety stanie się inaczej.