Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Codename: Panzers - Zimna Wojna

Premiery gier w Polsce (23-29 marca)

Vercetti, 30 marca 2009, 08:22

W minionym tygodniu polscy dystrybutorzy dowiedli, że wiosenne porządki są już za nimi i po wyczyszczeniu magazynów cała uwaga rodzimych wydawców skupiła się na świeżynkach. Efekt: w ciągu ostatnich siedmiu dni w sklepach pojawiło się dwadzieścia nowych gier, przeznaczonych na siedem platform.

Poradnik: Codename: Panzers - Zimna Wojna

Redakcja GRYOnline.pl, 17 marca 2009, 15:11

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do trzeciej części serii Codename: Panzers, zatytułowanej Zimna Wojna. Poradnik ten składa się przede wszystkim z bardzo obszernego opisu przejścia wszystkich osiemnastu etapów tej stosunkowo wymagającej strategii czasu rzeczywistego."

Atari wyda Codename Panzers: Cold War w lutym przyszłego roku

Hed, 28 listopada 2008, 11:38

Firma Atari poinformowała, o nabyciu praw wydawniczych do Codename Panzers: Cold War. Los tego tytułu jeszcze do niedawna był niepewny, po zamknięciu studia za niego odpowiedzialnego, czyli Stormregion, co oczywiście wynikało z upadku niemieckiego wydawcy 10Tacle Studios. Gra jest jednak bezpieczna i pojawi się w lutym 2009 roku na pecetach.

10tacle Studios zbankrutowało

Filip „fsm” Grabski, 8 sierpnia 2008, 10:17

Niemiecki wydawca i developer, który pod swoimi skrzydłami miał takie tytuły i serie gier, jak: GTR, GT Legends, Codename: Panzers czy Black Buccaneer ogłosił upadłość.