Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Universe at War: Earth Assault

Ciąg dalszy promocji gier Segi na Steamie - 3 gry za 25% wartości

Sarge, 19 maja 2010, 10:58

Wczoraj informowaliśmy Was o promocji, jaką firma Sega przygotowała dla swoich klientów. W znacznie obniżonej cenie zaproponowano nam pakiet kilkunastu tytułów na PC, które można ściągać za pośrednictwem serwisu Steam, oszczędzając jednocześnie niemal półtora tysiąca złotych. Promocja trwa nadal i można z niej skorzystać do końca tygodnia, ale zgodnie z zapowiedziami, zmieniła się oferta na pojedyncze tytuły.

Nadchodzi End of Nations - MMORTS twórców Star Wars: Empire At War

Adrian Werner, 27 kwietnia 2010, 11:35

Ostatni raz słyszeliśmy o grze MMORTS studia Petrolgyph cały rok temu. Potem słuch o tej produkcji zaginął. Okazuje się, że twórcy wciąż w pocie czoła kontynuowali prace nad tym projektem i teraz wreszcie uznali, że najwyższy czas ujawnić jego szczegóły.

Nadchodzi Guardians of Graxia - strategia pecetowa i gra planszowa w jednym

Adrian Werner, 30 marca 2010, 08:59

Studio Petroglyph (twórcy m.in. Star Wars: Empire At War oraz Universe at War: Earth Assault) zapowiedzieli Guardians of Graxia – nietypową produkcję strategiczną, która ukaże się jednocześnie jako gra komputerowa oraz tradycyjna planszówka.

Najnowsze promocje na Steam – Men of War, BioShock 2, Aliens vs Predator

Gambrinus, 20 stycznia 2010, 11:22

W tym tygodniu, użytkownicy usługi Steam mogą tanio zapoznać się z serią taktycznych gier Men of War. Do nadrobienia zaległości i sprawdzenia udanej pierwszej części ma zachęcić obniżka ceny gry o 66 procent. Tym samym koszt zakupu ledwie przekroczy 7 euro (28 zł). Promocja obejmuje również samodzielny dodatek o podtytule Red Tide (Karmazynowy Przypływ). W miarę świeżą kontynuację można otrzymać za 7,5 euro (30 zł).

Weekendowa oferta na Steamie: cena Universe at War: Earth Assault obniżona o 75%

Hed, 9 maja 2009, 12:12

Wszyscy miłośnicy RTS-ów powinni zajrzeć na Steama, który do końca weekendu oferuje bardzo udaną produkcję Universe at War: Earth Assault w promocyjnej cenie. Po gigantycznej tymczasowej obniżce - aż o 75% - gra kosztuje jedyne 5 euro, czyli mniej więcej 22 polskie złote. Dzięki temu tytuł przez te kilkadziesiąt godzin kupić można o wiele taniej niż w wielu polskich sklepach internetowych.

Premiery gier w Polsce (7-13 lipca)

Vercetti, 14 lipca 2008, 10:25

Jedenaście premierowych gier trafiło do polskich sklepów w ubiegłym tygodniu. Był wśród nich długo oczekiwany, w pełni spolonizowany Mass Effect, stworzona w hołdzie zespołowi Aerosmith edycja Guitar Hero oraz oficjalna gra nadchodzących igrzysk olimpijskich w Pekinie, Beijing 2008 - The Official Video Game of the Olympic Games.

Darmowe MMO od autorów Star Wars: Empire at War i Universe at War: Earth Assault

aRusher, 16 kwietnia 2008, 19:44

O firmie Petroglyph Games słyszeliśmy dotychczas przy okazji takich tytułów jak Star Wars: Empire at War oraz niedawno wydanego Universe at War: Earth Assault. Do produkcji tego studia dołączy wkrótce darmowa gra MMO, o czym poinformował jej przyszły wydawca – True Games Interactive.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 kwietnia 2008)

Jiker, 15 kwietnia 2008, 10:05

Demonstracja Universe at War: Earth Assault, nowe gry w serwisie Xbox Live Arcade, dodatki do Guitar Hero III i Rock Band, zarobki pracowników firm deweloperskich – zapraszamy Was do wtorkowego wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Poradnik: „Universe at War: Earth Assault”

Redakcja GRYOnline.pl, 4 stycznia 2008, 17:59

"Witaj w nieoficjalnym poradniku do strategii Universe at War: Earth Assault. Tekst ten składa się w głównej mierze z bardzo obszernego opisu przejścia wszystkich trzech kampanii gry. „Universe at War” z oczywistych względów w bardzo dużym stopniu przypomina innego RTS-a wyprodukowanego przez studio Petroglyph, a mianowicie Star Wars: Empire At War.”

Pobierz ścieżkę dźwiękową gry Universe at War: Earth Assault za darmo

Jiker, 22 grudnia 2007, 13:11

Prezenty to dla niektórych osobników najważniejszy aspekt świąt Bożego Narodzenia. Wielkiej radości przysporzy im zatem, a także pozostałym Czytelnikom naszego serwisu, fakt udostępnienia oficjalnej ścieżki dźwiękowej do gry Universe at War: Earth Assault. Zupełnie za darmo, rzecz jasna.

Universe at War: Earth Assault w "złocie"

Krystian Smoszna, 30 listopada 2007, 07:56

Chris Ainsworth z firmy Petroglyph Games ogłosił na łamach oficjalnej strony internetowej tego studia, że gra Universe at War: Earth Assault weszła w złotą fazę produkcji. Oznacza to, że najnowsza strategia w dorobku Amerykanów została już wysłana do tłoczni i wkrótce trafi ona do sklepów.

Universe at War: Earth Assault w ofercie Steam

Przemysław Zamęcki, 27 listopada 2007, 12:25

Firma Valve poinformowała, że już niedługo, bo 5 grudnia, do oferty systemu Steam trafi gra Universe at War: Earth Assault. Tytuł ten wyprodukowany został przez studio Petroglyph i ma być pierwszym z serii gier Universe at War.

Amerykańska premiera Universe at War: Earth Assault także opóźniona

Jiker, 14 października 2007, 21:34

Strategia pod tytułem Universe at War: Earth Assault zostanie opóźniona nie tylko na terenie Starego Kontynentu. Zmiana daty premiery dotyczy również debiutu amerykańskiego, który został przełożony na początek grudnia. Oficjalnym powodem opóźnienia, podanym przez firmę Sega na łamach oficjalnego forum gry, jest chęć wdrożenia kilku dodatkowych poprawek.

Uaktualnienie usługi Games for Windows LIVE w listopadzie

Misiek, 9 października 2007, 13:34

Microsoft ogłosił, że w listopadzie zostanie wypuszczona nowa wersja usługi Games for Windows LIVE, oznaczona numerem 1.2. Aktualizacja przyniesie ze sobą oczywiście szereg poprawek i dodatków.

Universe at War: Earth Assault zaliczy poślizg tylko w Europie?

Misiek, 2 października 2007, 12:46

Wczoraj pisaliśmy Wam o tym, iż studio Petroglyph zapowiedziało przesunięcie premiery Universe at War: Earth Assault. Dzisiaj okazuje się, że może to dotyczy jedynie europejskiej wersji gry – odpowiednik dla Stanów Zjednoczonych cały czas jest w drodze ku listopadowej premierze.

Universe at War: Earth Assault dopiero w przyszłym roku

Misiek, 1 października 2007, 16:46

Wszyscy fani RTS-ów będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Studio Petroglyph potwierdziło, że ich najnowszy tytuł - Universe at War: Earth Assault – nie zdąży się jednak ukazać w tym roku.

Amerykańska premiera gry Universe at War: Earth Assault w październiku

Krystian Smoszna, 24 września 2007, 08:18

Amerykański oddział koncernu SEGA Corporation ujawnił dokładną datę premiery gry Universe at War: Earth Assault w wersji na PC. Produkt studia Petroglyph Games zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych we wtorek, 30-ego października bieżącego roku.

Beta-testy gry Universe at War: Earth Assault przełożone na koniec miesiąca

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2007, 09:51

Nie mamy dobrych wieści dla tych czytelników naszego serwisu, którzy liczyli na to, że uda im się dziś sprawdzić w akcji najnowsze dzieło firmy Petroglyph Games, Inc. – grę Universe at War: Earth Assault. Zamknięte beta-testy programu ruszą dopiero za dwa tygodnie.

Weź udział w beta-testach gry Universe at War: Earth Assault

Krystian Smoszna, 22 lipca 2007, 16:58

Amerykański oddział koncernu SEGA Corporation zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udział w zamkniętych beta-testach gry Universe at War: Earth Assault. Kandydaci, do których uśmiechnie się szczęście, będą mogli zapoznać się z produktem firmy Petroglyph Games, Inc. już w połowie przyszłego miesiąca.

GOL na E3 2007: Universe at War: Earth Assault

Łosiu, 12 lipca 2007, 07:34

Star Wars: Empire at War bez wątpienia był wyjątkowym tytułem ubiegłego roku. Zespół Petroglyph nie tylko udowodnił, że można stworzyć wyśmienitą strategię osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale przede wszystkim pokazał, że przy odrobinie inicjatywy i myśli twórczej wyprodukowanie RTS-a, który nie powiela oklepanych od lat standardów, jest możliwe.

Usługa LIVE w Universe at War: Earth Assault będzie działać również w Windows XP

Krystian Smoszna, 2 lipca 2007, 07:19

Interesujące wieści dotyczące gry Universe at War: Earth Assault przekazali jej twórcy z firmy Petroglyph Games Inc. Z wypowiedzi autorów programu wynika, że z usługi Games for Windows LIVE, będą mogli korzystać użytkownicy systemu operacyjnego Windows XP.

Universe at War: Earth Assault pójdzie w ślady gry Shadowrun

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2007, 08:37

Znamy tytuł kolejnej gry, która pozwoli użytkownikom konsol Xbox 360 rywalizować z posiadaczami komputerów osobistych. Tym razem będzie to przygotowywana przez studio Petroglyph Games Inc. strategia czasu rzeczywistego Universe at War: Earth Assault!

Universe at War: Earth Assault na konsoli Xbox 360? Tak, w 2008 roku.

Krystian Smoszna, 11 maja 2007, 07:23

W pierwszym kwartale przyszłego roku, użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli wypróbować w akcji nową grę wojenną, zatytułowaną Universe at War: Earth Assault – oznajmili wczoraj przedstawiciele firmy SEGA of America, Inc. w oficjalnym oświadczeniu prasowym.