Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Król Artur II

Daty premier gier studia Paradox Interactive w Polsce. Firma Cenega wyjaśnia przyczyny opóźnień

Sarge, 17 lutego 2012, 13:35

Firma Cenega wyjaśniła przyczyny opóźnienia premier gier firmy Paradox Interactive w naszym kraju. Przy okazji poznaliśmy daty debiutu poszczególnych tytułów.

Zagraj w dodatek DLC jeszcze przed premierą pełnej wersji gry Król Artur II

Kono, 4 stycznia 2012, 10:16

Firmy Paradox Entertainment i Neocore Games poinformowały, że osoby, które złożą (bądź już złożyły) zamówienia przedpremierowe na grę Król Artur II otrzymają za darmo natychmiastowy dostęp do dodatku zatytułowanego Dead Legion. DLC stanowić będzie prolog do głównej historii opowiedzianej w pełnej wersji tytułu.

Wieści ze świata (Saints Row: The Third, Halo: Combat Anniversary Evolved, Xbox) 16/11/11

Jiker, 16 listopada 2011, 13:33

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Saints Row: The Third, premierze Halo: Combat Anniversary Evolved, demie Michael Phelps: Push the Limit, a także becie King Arthur II.

Paradox Interactive zapowiada King Arthur: Fallen Champions

sathorn, 21 czerwca 2011, 11:16

Firma Paradox Interactive ujawniła kolejną produkcję z cyklu King Arthur. Będzie to duży, samodzielny dodatek do pierwszego Króla Artura, wyprodukowanego przez studio Neocore Games. Do jego premiery dojdzie w trzecim kwartale tego roku.

King Arthur II z ciekawszymi mapami i jednostkami latającymi

Jiker, 28 lutego 2011, 12:00

Przedstawiciele studia Neocore Games zabrali głos w sprawie kontynuacji gry King Arthur, zapowiedzianej oficjalnie w połowie ubiegłego miesiąca. W wywiadzie dla redakcji serwisu HookedGamers poruszyli kilka istotnych tematów, w tym kwestię liczby i zróżnicowania map.

Nadchodzi druga część Króla Artura

Adrian Werner, 15 stycznia 2011, 11:30

Mamy dobre wieści dla ludzi, którym do gustu przypadła wydana w 2009 roku gra King Arthur: The Role-playing Wargame. Firma Paradox Interactive właśnie ujawniła, że trwają już prace nad kontynuacją tego tytułu.

Zapowiedź nowych dodatków do Króla Artura

Jiker, 21 lutego 2010, 11:18

W marcu i kwietniu bieżącego roku firma NeoCoreGames wyda kolejne dwa dodatki do miksu strategii turowej i RTS-a o tytule Król Artur (pełny angielski tytuł to King Arthur: The Role-playing Wargame). Oba rozszerzenia wprowadzą do gry po jednym nowym narodzie. Nie zabraknie jednak wielu innych, bardzo istotnych nowości.