Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Elemental: Fallen Enchantress

Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes zadebiutowało na rynku

Góral, 23 maja 2013, 11:51

Samodzielny dodatek do gry strategicznej Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes jest już dostępny w sklepach cyfrowej dystrybucji - poinformował producent tytułu, firma Stardock Systems.

Zapowiedziano dodatek Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes

Adrian Werner, 6 lutego 2013, 11:39

Studio Stardock zapowiedziało samodzielne rozszerzenie Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes. Wprowadzi ono duże zmiany w systemie werbowania oraz rozwijania Czempionów i zaoferuje wiele nowych zaklęć oraz umiejętności. Odświeżona zostanie również oprawa graficzna.

Elemental: Fallen Enchantress dostępny w sprzedaży

Sarge, 24 października 2012, 12:55

Studio Stardock rozpoczęło sprzedaż Elemental: Fallen Enchantress - duchowego następcy gry strategicznej Elemental: War of Magic, która w momencie premiery ukazała się w fatalnym stanie technicznym. Wszystkie osoby, które zakupiły pierwowzór w 2010 roku, w ramach rekompensaty mogą zupełnie za darmo pobrać świeżo wydany produkt.

Turówka Elemental: Fallen Enchantress zadebiutuje 23 października

Adrian Werner, 10 października 2012, 12:41

Studio Stardock ogłosiło datę premiery Elemental: Fallen Enchantress. Opracowana wspólnymi siłami autora moda Fall from Heaven i głównego projektanta Sid Meier’s Civilization V strategia fantasy trafi do sprzedaży za dwa tygodnie.

Stardock - podsumowanie roku ubiegłego i plany na przyszłość

Rock Alone, 23 lutego 2011, 14:45

Stardock Corporation – wydawca gier i właściciel platformy dystrybucji elektronicznej Impulse, udostępnił spory raport na temat obecnych produktów, przyszłych planów, a także oceny firmy przez konsumentów. Lektura jest dosyć ciekawa, pełna zapowiedzi, wykresów, odrobiny poklepywania się po plecach, ale też samokrytyki.

Zapowiedziano pierwszy dodatek do Elemental: War of Magic

Jiker, 12 stycznia 2011, 09:12

Wizja finansowych strat nie zniechęca twórców strategii Elemental: War of Magic do kontynuowania prac, mających na celu usprawnienie ich dzieła. I nie chodzi tu jedynie o łatki i aktualizacje, ale również obszerne rozszerzenia. Pierwsze z nich – Elemental: Fallen Enchantress – zostało właśnie oficjalnie zapowiedziane, a do jego premiery dojdzie latem tego roku.

Kosztowne łatanie Elemental: War of Magic

Jiker, 11 stycznia 2011, 08:17

Brad Wardell, stojący na czele firmy Stardock, wyjawił na łamach serwisu Gamasutra, że pecetowa gra strategiczna Elemental: War of Magic w ostatecznym rozrachunku najprawdopodobniej nie przyniesie zysków.

Główny projektant Civilization V pomoże naprawić Elemental: War of Magic

Adrian Werner, 5 stycznia 2011, 08:18

Nie da się ukryć, że Elemental: War of Magic było jednym z największych rozczarowań zeszłego roku. Studio Stardock obiecało jednak, że nie spocznie dopóki gra nie zostanie naprawiona. Teraz firma ujawniła, że w realizacji tego zobowiązania pomoże jej główny projektant Civilization V.

Elemental: War of Magic w wersji 1.1 w końcu grywalny?

Sarge, 16 grudnia 2010, 08:55

Firma Stardock Entertainment wypuściła długo oczekiwaną mega-łatkę do gry Elemental: War of Magic, będącej w ostatnich miesiącach w centrum krytyki za występujące w niej błędy uprzykrzające rozgrywkę. Jest to jedna z wielu aktualizacji, jakie zostały do tej pory wydane.