Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza

Rising Storm: Game of the Year Edition za darmo w Humble Store

Góral, 25 maja 2017, 21:21

Za kilka dni ukaże się gra Rising Storm 2: Vietnam, ale wcześniej możecie nadrobić zaległości w postaci Rising Storm: Game of the Year Edition, które obecnie rozdawane jest za darmo w Humble Store.

Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, Red Orchestra 2, The Elder Scrolls Online) 19/11/14

luckie, 19 listopada 2014, 13:31

Dziś piszemy m.in. o patchu naprawiającym problem z transferem postaci w Grand Theft Auto Online, nowej zawartości do gry Red Orchestra 2 raz dacie premiery konsolowych edycji The Elder Scrolls Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dynasty Warriors 8: Empires, Rising Storm, Just Cause 3) 24/9/14

luckie, 24 września 2014, 13:20

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi Dynasty Warriors 8: Empires, darmowym dodatku do Rising Storm oraz plotkach na temat Just Cause 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rising Storm trafiło do sprzedaży

Adrian Werner, 30 maja 2013, 21:20

Doczekaliśmy się wreszcie premiery taktycznej strzelanki Rising Storm, czyli najnowszej odsłony marki Red Orchestra.

Red Orchestra 2 - deweloperzy nadal wspierają darmowe DLC i mody

Ender, 15 sierpnia 2011, 13:36

Deweloperzy FPSa Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu, którego premiera zaplanowana jest na przyszły miesiąc, zapowiedzieli, że w przyszłości mają zamiar wpierać grę darmowymi DLC i zachęcać społeczność moderów do pracy nad ich nowym tytułem.

Rozsądne wymagania sprzętowe gry Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Olek, 20 listopada 2010, 15:00

Na stronach internetowych Steamu pojawił się opis kontynuacji popularnej strzelaniny z widokiem z perspektywy pierwszej osoby Red Orchestra: Ostfront 41-45. Z zamieszczonych informacji wynika, że Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku, a grę będzie można uruchomić także na kilkuletnich komputerach PC.

Red Orchestra: Heroes of Stalingrad - nowe informacje i materiały video

Adrian Werner, 21 sierpnia 2010, 12:40

Tegoroczny gamescom był szczelnie wypełniony ciekawymi produkcjami pecetowymi. Wśród nich nie mogło również zabraknąć wielkiej nadziei fanów taktycznych strzelanin, czyli gry Red Orchestra: Heroes of Stalingrad. Twórcy przywieźli na targi grywalną wersję, dzięki czemu możemy się teraz zapoznać z informacjami na temat trybu kampanii multiplayer oraz nacieszyć oczy filmikami z rozgrywki.