Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Spiral Knights

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Square Enix, SimCity 4) 18/11/11

Jiker, 18 listopada 2011, 14:08

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kolejnym weekendzie z betą Star Wars: The Old Republic, przejęciach w branży, a także pozyskaniu przez Square Enix licencji na Unreal Engine 3.

Oficjalny start systemu transakcyjnego Steam Trading na platformie firmy Valve

Sarge, 7 września 2011, 10:05

Nowy system transakcyjny Steam Trading wyszedł z fazy beta testów i oficjalnie wystartował na platformie dystrybucji cyfrowej firmy Valve. Usługa pozwala wymieniać się przedmiotami zdobytymi w wybranych grach lub upominkowymi egzemplarzami poszczególnych tytułów.

Spiral Knights, Rift i FrontierVille w walce o nagrody Game Developers Choice Online Awards

Kono, 24 sierpnia 2011, 10:35

Organizatorzy konferencji GDC Online opublikowali w sieci listę tytułów nominowanych do nagród Game Developers Choice Online Awards przyznawanych najlepszym grom sieciowym. Wśród tegorocznych faworytów są Rift, Spiral Knights oraz FrontierVille.

Darmowa gra sieciowa Spiral Knights z milionem zarejestrowanych kont

Sarge, 7 lipca 2011, 13:10

Sieciowa gra akcji Spiral Knights to kolejna produkcja typu free-to-play, która osiągnęła sporą popularność. Firma SEGA ogłosiła, że do tej pory w ramach tytułu zarejestrowano milion kont.

Darmowa sieciówka Spiral Knights już dostępna

Adrian Werner, 5 kwietnia 2011, 09:11

Kilka tygodni temu Sega zapowiedziała darmową sieciówkę zatytułowaną Spiral Knights. Czas oczekiwania na jej premierę był wyjątkowo krótki i pełna wersja dostępna jest już dla wszystkich zainteresowanych.

Sega zapowiedziała darmową sieciówkę Spiral Knights

Adrian Werner, 16 marca 2011, 08:15

Darmowe produkcje sieciowe z mikropłatnościami stają się coraz popularniejsze. Firma Sega właśnie ujawniła, że do długiej listy tytułów tego typu dołączy już wkrótce gra Spiral Knights.