Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 listopada 2019, 10:18

autor: Laty

Nie ma powodu do obaw – Twoje konto Origin nie zostało zhackowane

Bez wcześniejszego powiadomienia EA dało użytkownikom Origin bezpłatny miesiąc abonamentu Origin Access Basic. O dziwo większość graczy zamiast się cieszyć, pomyślała, że to włamanie i na forach wybuchła panika.

EA niespodziewanie zrobiło naprawdę miły gest w kierunku graczy. - Nie ma powodu do obaw – Twoje konto Origin nie zostało zhackowane - wiadomość - 2019-11-22
EA niespodziewanie zrobiło naprawdę miły gest w kierunku graczy.

Dziś w nocy duża część graczy korzystających z platformy Origin dostała niepokojące emaile o otrzymaniu darmowego miesiąca abonamentu Origin Access Basic. Sprawa szybko się wyjaśniła, bo jak się okazało, EA zrobiło miły gest w kierunku graczy, którzy zdecydowali się na system weryfikacji dwuetapowej podczas logowania. Abonament daje graczom 10-procentową zniżkę w sklepie Origin i dostęp do 225 gier, w tym kilku dużych, wartych uwagi produkcji, takich jak Anthem, Battlefield V, Mass Effect Andromeda czy Crysis 3.

Jeśli otrzymałeś na swój email przypięty do konta Origin taką wiadomość, to gratulujemy! - Nie ma powodu do obaw – Twoje konto Origin nie zostało zhackowane - wiadomość - 2019-11-22
Jeśli otrzymałeś na swój email przypięty do konta Origin taką wiadomość, to gratulujemy!

Pomimo zakończonej już akcji, w dalszym ciągu zachęcamy do korzystania z podwójnej weryfikacji bezpieczeństwa na wszystkich platformach, gdzie istnieje taka opcja. W końcu nikt z nas nie chciałby stracić konta z całą kolekcją gier zbieraną często przez długie lata.