Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dinozaury - Gry Zręcznościowe

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku zręcznościowe o tematyce dinozaury ułożone według popularności.

Gry zręcznościowe. Gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej. Produkcje te inaczej zwane są grami arcade. Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do wyznaczonego celu lub pokonanie przeciwników, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu. Zręcznościówki zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w postaci szczątkowej. Do tej kategorii należą m.in. popularne platformówki.

Zręcznościowe
dinozaury
PC
PC Windows5
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 41 Sony PlayStation 32
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable1
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X
Microsoft XBOX ONE1
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch1
Nintendo Wii
Nintendo DS1
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Dinos and Bubbles
Dinos and Bubbles

Zręcznościowe 20 września 2004

Dinos and Bubbles to gra zręcznościowa, stworzona z myślą o młodych użytkownikach komputerów. Głównymi bohaterami programu są małe, sympatyczne dinozaury, wraz z którymi dzieci wyruszają w ekscytującą wyprawę po ogień.

PC

Dino: Intruzi w ogrodzie
Dino: Intruzi w ogrodzie

Zręcznościowe 4 listopada 2004

Dino: Intruzi w ogrodzie to wyprodukowana przez rosyjskie studio NevoSoft gra zręcznościowa z elementami logicznymi. W ogródku tytułowego bohatera wylądowali obcy. Kosmici najwyraźniej nie mają dobrych zamiarów. Zadaniem gracza jest pomóc sympatycznemu dinozaurowi rozprawić się z intruzami.

PC

Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami
Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami

Zręcznościowe 29 listopada 2013

Trzecia odsłona unikalnej serii gier, wykorzystujących autorskie technologie Sony, takie jak Wonderbook czy PlayStation Move. Dzięki współpracy ze stacją BBC Worldwide tym razem wybierzemy się w prehistoryczną podróż do świata, znanego z kultowego serialu "Wędrówki z Dinozaurami".

PS3

Prehistorik (2013)
Prehistorik (2013)

Zręcznościowe 25 lipca 2013

Humorystyczna platformówka 2D, będąca remakiem przeboju z komputerów 16-bitowych. Okrutny olbrzym okradł plemię jaskiniowców z zapasów żywności. Tropem złodzieja rusza odważny Grag. W pełnej niebezpieczeństw wyprawie towarzyszy mu niecodzienny kompan – mucha. Gra wyprodukowana została przez ekipę deweloperską firmy Anuman Interactive.

PC

Carnivores: Dinosaur Hunter
Carnivores: Dinosaur Hunter

Zręcznościowe 17 sierpnia 2010

Strzelanka pierwszoosobowa, w której wcielamy się w łowcę dinozaurów. W grze trafiamy na jeden z pięciu rozległych obszarów, gdzie musimy podejść, a następnie zabić różne gatunki pradawnych istot. Wbrew pozorom, rozgrywka wymaga cierpliwości i determinacji. Do dyspozycji graczy oddano sporo rodzajów broni i innych gadżetów.

PS3PSP

Dinosaur
Dinosaur

Zręcznościowe 18 grudnia 2000

Dawno, dawno temu gdy na Ziemi panowały dinozaury, było sobie jajko.... Gra Dinosaur z Disney Interactive to komputerowa wersja przygód znanego z dużego ekranu dinozaura Aladara i jego przyjaciół, którzy w wyniku wielkiej katastrofy zmuszeni zostali do poszukiwań nowego domu.

PC

Combat of Giants: Dinosaurs
Combat of Giants: Dinosaurs

Zręcznościowe 31 października 2008

Combat of Giants: Dinosaurs to gra stworzona przez kanadyjski oddział Ubisoftu, przeznaczona raczej dla młodszej, męskiej części graczy. Jak podają sami przedstawiciele producenta, zaprojektowano ją z myślą o chłopcach w wieku od 6 do 10 lat. To właśnie ta grupa docelowa wydaje się odpowiednia do zafascynowania się tajemnicami, ogromnymi przestrzeniami i różnorodnością świata tytułowych dinozaurów.

NDS

Tiny Hands Adventure
Tiny Hands Adventure

Zręcznościowe 10 sierpnia 2018

Tiny Hands Adventure to urocza platformówka 3D, w której gracz wciela się w Bortiego – młodego niebieskiego T-rexa, starającego się znaleźć zastępstwo dla swoich krótkich rąk. Grę stworzyło polskie studio Funware.

PCPS4XONESwitch