Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Western - Gry Nintendo Wii

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce western na platformę Nintendo Wii ułożone według popularności.

Wii
western
Akcji3 Zręcznościowe2
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
The Last Bounty Hunter
The Last Bounty Hunter

Zręcznościowe 16 czerwca 2008

Klasyczna zręcznościowa gra rail shooter, z akcją rozgrywającą się na Dzikim Zachodzie. Jak wiele innych popularnych przedstawicieli gatunku z lat 90. tytuł wykorzystuje technologię full motion video, a więc autentyczny aktorski materiał filmowy, na którym pojawiają się cele do eliminacji.

Fast Draw Showdown
Fast Draw Showdown

Akcji 4 stycznia 2010

Interaktywny film, w którym przenosimy się na Dziki Zachód i pokonujemy wrogich rewolwerowców w serii pojedynków na śmierć i życie. Gra przeznaczona jest wyłącznie dla posiadaczy kontrolera PlayStation Move.

Go West: A Lucky Luke Adventure
Go West: A Lucky Luke Adventure

Zręcznościowe 23 listopada 2007

Go West: A Lucky Luke Adventure to wypełniona akcją platformówka, traktująca o najszybszym rewolwerowcu na Dzikim Zachodzie imieniem Luke. Niniejsza pozycja powstała w oparciu o animowany film Go West!

Brave: A Warrior's Tale
Brave: A Warrior's Tale

Akcji 11 sierpnia 2009

Brave: A Warrior's Tale to remake wydanej na PlayStation 2 przygodowej gry akcji Brave: The Search for Spirit Dancer. Oprócz wydarzeń przedstawionych w oryginalnej wersji, A Warrior's Tale oferuje nowe wyzwania, materiały dodatkowe oraz ulepszoną grafikę.

Mad Dog McCree: Gunslinger Pack
Mad Dog McCree: Gunslinger Pack

Akcji 16 czerwca 2009

Reedycja klasycznej strzelaniny. Wcielamy się w postać kowboja i staczamy liczne pojedynki na Dzikim Zachodzie. Na ekranie wyświetlany jest film, a my musimy w odpowiednich momentach reagować, zabijając kolejnych wrogów.