Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Western - Gry PlayStation 2

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce western na platformę Sony PlayStation 2 ułożone według popularności.

PS2
western
Akcji3
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG1
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Red Dead Revolver
Red Dead Revolver

Akcji 3 maja 2004

Utrzymana w westernowej stylistyce trzecioosobowa gra akcji, za której powstanie odpowiada znana m.in. z serii Grand Theft Auto i Midnight Club firma Rockstar Games. Akcja gry rozpoczyna się pod koniec XIX wieku, a my wcielamy się w postać niejakiego Reda, który w młodości był świadkiem śmierci rodziców z rąk meksykańskich bandytów, ostrzących sobie zęby na odnalezioną na ich ziemiach żyłę złota.

Gun
Gun

Akcji 8 listopada 2005

Gra akcji z otwartym światem, opracowana przez studio Neversoft Entertainment, a zatem zespół, któremu zawdzięczamy stworzenie cyklu Tony Hawk’s Pro Skater. W Gun gracze trafiają na amerykański Dziki Zachód, który przemierzają w skórze Coltona White'a – młodzieńca szukającego zemsty za śmierć ojca.

Darkwatch
Darkwatch

Akcji 16 sierpnia 2005

„Darkwatch : Curse Of The West” należy do gatunku gier akcji ukazanych z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Akcja tejże pozycji została umiejscowiona w scenerii Dzikiego Zachodu, straszliwie popularnego ostatnimi czasy wśród twórców gier. Pozycja ta powstaje w budynkach firmy Sammy Studios, mającej w swym dorobku m.in. serię bijatyk „Guilty Gear”.

Wild Arms 3
Wild Arms 3

RPG 14 marca 2002

Trzecia odsłona serii gier z gatunku jRPG, której akcja rozgrywa się w uniwersum łączącym stylistykę westernu i fantasy. Czwórka głównych bohaterów przemierza pustynną planetę Filgaia, aby posiąść potężną moc Obrońców i uniknąć sprawdzenia się przepowiedni o zbliżającej się ostatecznej zagładzie. W trakcie przygody toczymy turowe starcia korzystając ze specjalnych broni ARM, odkrywamy nowe lokacje i rozmawiamy z napotkanymi postaciami niezależnymi.