Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gokarty - Gry PlayStation 2

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce gokarty na platformę Sony PlayStation 2 ułożone według popularności.

PS2
gokarty
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi5
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Crash Nitro Kart
Crash Nitro Kart

Wyścigi 11 listopada 2003

Zwariowane wyścigi ze znanymi sympatykom serii postaciami w rolach głównych. Zwariowana zabawa dla najmłodszych. Gra oferuje rozbudowany singleplayer oraz równie interesujący multiplayer.

Kart Racer
Kart Racer

Wyścigi 29 maja 2009

Kart Racer to gra wyścigowa, będąca efektem współpracy firmy Nordic Games oraz studia deweloperskiego Brain in a Jar. Zgodnie z tytułem, gracze wcielają się w role kierowców gokartów i stają na starcie emocjonujących wyścigów rozgrywanych pod gołym niebem.

Pac-Man World Rally
Pac-Man World Rally

Wyścigi 22 sierpnia 2006

Pac-Man World Rally to kolejna gra z sympatycznym, żółtym zjadaczem kulek w roli głównej, tym razem nastawiona wyłącznie na zręcznościowe wyścigi.

Myth Makers: Super Kart GP
Myth Makers: Super Kart GP

Wyścigi 7 grudnia 2007

Myth Makers Super Card GP to stworzone specjalnie z myślą o dzieciach wyścigi gokartów, w których gracze wcielają się w rolę jednego ze zwariowanych bohaterów i ruszają po zwycięstwo. Opracowaniem gry zajęło się studio deweloperskie Data Design Interactive.

International Super Karts
International Super Karts

Wyścigi 2 września 2005

International Super Karts to gra wyścigowa, w której zasiada się za kierownicami tytułowych gokartów. Uczestniczymy w mistrzostwach, bierzemy udział w pojedynczym wyścigu lub bawimy się na podzielonym ekranie.