Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

II wojna światowa - Gry Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce II wojna światowa na platformę DS.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

II wojna światowa
Call of Duty: World at War
Call of Duty: World at War

Akcji 11 listopada 2008

Zrealizowana z rozmachem pierwszoosobowa strzelanina (FPS) w realiach II wojny światowej. Gra wyprodukowana została przez należące do koncernu Activision studio Treyarch. Podzielona na trzy części kampania główna toczy się w latach 1942-1945, a areną działań stanowią wyspy południowego Pacyfiku oraz front wschodni.

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey
IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Akcji 4 września 2009

Zręcznościowa gra lotnicza, w której pilotuje się samoloty wojskowe z okresu II wojny światowej. Należy ona do bardzo znanej serii, wywodzącej się z Pecetów. Nie oferuje takiego realizmu jak jej pecetowi przodkowie, ale i tak jest jej bliżej do symulacji niż wszystkim innym produkcjom tego typu, które wcześniej ukazały się na konsole.

Commander: Europe at War
Commander: Europe at War

Strategiczne 20 marca 2009

Turowa gra wojenna osadzona w realiach II wojny światowej. Możemy pokierować siłami Aliantów odpierających pochód hitlerowskich armii lub miażdżyć wrogów ku chwale III Rzeszy. Autorzy zaoferowali sześć wielkich kampanii rozgrywających się na wszystkich krańcach świata. Mechanika bitew koncentruje się na głębi taktycznej i realizmie historycznym.

B-17 Fortress in the Sky
B-17 Fortress in the Sky

Akcji 24 sierpnia 2007

Produkt firmy Destination Software, Inc. o nazwie B-17: Fortress in the Sky, to dedykowana konsoli Nintendo DS strzelanina, pozwalająca objąć kontrolę nad tytułowym samolotem i wziąć udział w bombardowaniach niemieckich celów podczas II wojny światowej.

Brothers in Arms: DS
Brothers in Arms: DS

Akcji 6 czerwca 2007

Brothers in Arms: DS jest kolejną grą z popularnego cyklu, osadzonego w realiach II wojny światowej. Mamy tu do czynienia z pozycją, osiągalną wyłącznie na platformie Nintendo DS i dość odmienną w stosunku do pozostałych odsłon serii. Developerzy z Gearbox Software nie zaserwowali nam bowiem typowego FPS-a, lecz grę akcji, ukazaną z perspektywy trzeciej osoby.