Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Czołgi - Gry Zręcznościowe Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku zręcznościowe o tematyce czołgi na platformę Apple iOS ułożone według popularności.

Gry zręcznościowe. Gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej. Produkcje te inaczej zwane są grami arcade. Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do wyznaczonego celu lub pokonanie przeciwników, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu. Zręcznościówki zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w postaci szczątkowej. Do tej kategorii należą m.in. popularne platformówki.

iOS
Zręcznościowe
czołgi
Czas
Infinite Tanks
Infinite Tanks

Zręcznościowe 29 września 2016

Zręcznościowa gra wojenna studia Atypical Games, zrealizowana w stylu znanym z mobilnej wersji World of Tanks. Podczas gry przejmujemy kontrolę nad jednym z czołgów wykorzystywanych w futurystycznym konflikcie, a rozgrywka może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Cała zabawa sprowadza się z reguły do przemierzania kolejnych lokacji i atakowania wszystkiego, co się rusza, a nie należy do naszej drużyny. Głównym atutem Infinite Tanks jest rozbudowany system dostosowywania maszyn, dzięki któremu gracze mogą zmieniać poszczególne części czołgów – od silnika, poprzez kadłub, aż po działa, a wszystkich kombinacji jest ponad 30 milionów. Całości dopełnia atrakcyjna, w pełni trójwymiarowa oprawa graficzna, z dużymi mapami i częściowo zniszczalnym otoczeniem.