Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Dla dzieci - Gry Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce dla dzieci na platformę iOS.

iOS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

dla dzieci
City of Secrets
City of Secrets

Przygodowe 23 marca 2011

Wyprodukowana przez rodzimą firmę Aidan Media gra przygodowa z elementami edukacyjnymi. Bohater kultowej serii bajek animowanych, pies Reksio oraz jego przyjaciel, komandor Kretes, trafiają do podziemnego świata kretów. Gracze muszą pomóc im zwiedzić to miejsce i rozwiązać problemy jego mieszkańców.

Thumbelina Interactive Book
Thumbelina Interactive Book

Logiczne 17 grudnia 2011

Adresowana do najmłodszych odbiorców gra edukacyjna w formie interaktywnej książki. Gracze poznają bajkę o Calineczce, a przy okazji mogą poćwiczyć czytanie i liczenie, sprawdzić swoją pamięć oraz wykazać się zdolnościami plastycznymi. Tytuł wyprodukowany został przez studio deweloperskie firmy Aidem Media.

Pony World 2
Pony World 2

Symulacje 19 października 2012

Skierowana do młodych odbiorców gra logiczno-zręcznościowa z sympatycznymi, kopytnymi bohaterami w rolach głównych. Gracze mają okazję pokierować poczynaniami mieszkańców Kucykowa i poznać najbardziej urokliwe okolice miasteczka. Produkcja firmy Rhema Press odznacza się całkowitym brakiem przemocy i jaskrawo kolorową oprawą wizualną.

Pony World 3
Pony World 3

Symulacje 17 sierpnia 2014

Trzecia odsłona serii zręcznościowo-logicznej, przeznaczonej dla najmłodszych użytkowników. Bohaterami produkcji polskiego studia Rhema Group są ponownie inteligentne i kolorowe kucyki, którymi gracz musi się opiekować.

School of Dragons
School of Dragons

RPG 19 grudnia 2013

Familijna gra MMORPG, osadzona w uniwersum filmu animowanego Jak Wytresować Smoka wytwórni DreamWorks Interactive. W grze przejmujemy kontrolę nad postacią młodego Wikinga i dbamy o rozwój wybranego smoczego pupila. Gra skupia się na walorach edukacyjnych, oferując szereg zróżnicowanych zadań logiczno-zręcznościowych, rozwijających umiejętności młodego gracza.

Amelia i Postrach Nocy
Amelia i Postrach Nocy

Przygodowe 6 grudnia 2012

Utrzymana w stylistyce filmów Tima Burtona, interaktywna opowieść o przyjaźni, akceptacji, odwadze i wytrwałości. W grze wcielamy się w postać tytułowej Amelii oraz jej przyjaciół, którzy stawiają czoła kradnącemu dusze potworowi imieniem Skowyt. Zabawa sprowadza się do przeszukiwania w pełni interaktywnych plansz, pełnych zagadek, ukrytych przedmiotów i prostych mini-gier.

SpongeBob: Sponge on the Run
SpongeBob: Sponge on the Run

Zręcznościowe 22 stycznia 2015

Gra zręcznościowa typu runner wyprodukowana na licencji popularnego serialu animowanego o SpongeBobie Kanciastoportym. Tytuł jest jedną z kilku produkcji towarzyszących pełnometrażowemu filmowi o gąbczastym bohaterze. Ukazana w nim rozgrywka sprowadza się do kontrolowania automatycznie poruszającego się SpongeBoba podczas próby pokonania jak największego dystansu na losowo generowanej planszy, złożonej z trzech niekończących się torów upstrzonych rozmaitymi przeszkodami i znajdźkami.

The Manhole: Masterpiece Edition
The Manhole: Masterpiece Edition

Przygodowe 4 sierpnia 2010

Odświeżona wersja debiutanckiej gry przygodowej studia Cyan Worlds. Wcielamy się w dzieciaka, który po otwarciu tytułowego włazu odnajduje magiczną łodygę, prowadzącą do fantastycznych światów. Gra przeznaczona jest dla młodszych odbiorców, a rozgrywka nie ma określonego celu i koncentruje się na eksploracji oraz wchodzeniu w interakcje z napotykanymi postaciami i przedmiotami.

Clouds & Sheep 2
Clouds & Sheep 2

Symulacje 27 sierpnia 2015

W Clouds & Sheep 2 gracz dostaje pod swoją opiekę stado owiec, a jego zadaniem jest zapewnienie im spokojnego i przyjemnego życia. Produkcja jest kontynuacją Clouds & Sheep z 2011 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio HandyGames, a wydaniem zajęła się firma Headup Games.