Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Tytuły ekskluzywne Nintendo - Gry Symulacje Game Boy Advance

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku symulacje o tematyce tytuły ekskluzywne Nintendo na platformę Game Boy Advance ułożone według popularności.

Symulacje. Grupa gier stawiających sobie za zadanie jak najdokładniejsze imitowanie prawdziwych (lub fikcyjnych) czynności. Gry z tego gatunku mogą symulować m.in. prowadzenie pojazdów cywilnych (koparki, dźwigi, autobusy) i wojskowych (samoloty, czołgi, okręty). Szczególnym przypadkiem tego gatunku gier są produkcje symulujące ludzkie życie, w szczególności seria The Sims, ponieważ w jej ramach możemy symulować niemal nieograniczoną liczbę aspektów naszego życia.

GBA
Symulacje
tytuły ekskluzywne Nintendo
Dogz 2
Dogz 2

Symulacje 9 marca 2007

Kontynuacja cieszącej się dużą popularnością gry familijnej. Sprawujemy opiekę nad tytułowym czworonogiem, przygotowując odpowiednie pożywienie, wychodząc ze zwierzakiem na spacerzy, czy wreszcie kupując dodatkowe przedmioty.

Catz
Catz

Symulacje 22 marca 2006

Firma Ubisoft, rozochocona sukcesem gry Dogz, zdecydowała się na wydanie kontynuacji swego hitu. W ten sposób na rynku pojawiła się kolejna propozycja koncernu – Catz, symulator życia... kota.

F-18 Super Hornet
F-18 Super Hornet

Symulacje 16 listopada 2004

Rozbudowany symulator lotu, w którym zasiadamy za sterami tytułowego myśliwca. Do ukończenia jest kilkanaście różnych misji. Grę wyróżnia dość skomplikowane sterowanie latającą maszyną.

Dogz
Dogz

Symulacje 17 listopada 2005

Dogz to kolejna edycja popularnej serii gier symulacyjnych. Istotą rozgrywki jest odpowiedzialny nadzór nad życiem wirtualnego psa, co być może doprowadzi do sprawdzenia się w roli takiego opiekuna w rzeczywistości. Niemniej, tytuł ten ma przede wszystkim za zadanie dobrze bawić i wytworzyć nić przyjaźni między użytkownikiem, a jego podopiecznym.

F-24: Stealth Fighter
F-24: Stealth Fighter

Symulacje 13 listopada 2006

F-24: Stealth Fighter jest grą, pozwalającą nam na wcielenie się w rolę pilota samolotu wojskowego. Maszynę tę stanowi fikcyjny amerykański myśliwiec, oznaczony symbolem F-24 i zbudowany w taki sposób, aby nie mogły go wykryć radary. Tło fabularne odnosi się do wydarzeń na Bliskim Wschodzie z pierwszych lat XXI wieku.