Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Cabela's Dangerous Hunts - seria gier

Cabela's Dangerous Hunts 2013
Cabela's Dangerous Hunts 2013

Akcji 23 października 2012

Cabela's Dangerous Hunts 2013 to piąta odsłona myśliwskiego cyklu pierwszoosobowych strzelanin (FPS), rozwijanego przez słowackie studio Cauldron. Gracze mają okazję zmierzyć się z najgroźniejszymi drapieżnikami w różnych zakątkach świata. Gra wykorzystuje możliwości innowacyjnego kontrolera Top Shot Fearmaster.

PCX360PS3WiiWiiU

Cabela's Dangerous Hunts 2011
Cabela's Dangerous Hunts 2011

Akcji 26 października 2010

Wcielamy się w postać myśliwego i dążymy do upolowania wielu różnych rodzajów drapieżników. W trakcie kolejnych polowań wykorzystujemy bogaty zbiór broni i dodatkowego wyposażenia.

X360PS3Wii

Cabela's Dangerous Hunts 2009
Cabela's Dangerous Hunts 2009

Akcji 12 marca 2009

Wcielamy się w postać odważnego myśliwego, który staje do walki z niebezpiecznymi drapieżnikami. Do pokonywania bestii używamy pokaźnego arsenału broni.

X360PS3PS2Wii

Cabela's Dangerous Hunts Ultimate Challenge
Cabela's Dangerous Hunts Ultimate Challenge

Akcji 4 kwietnia 2006

Słynna gra łowiecka, tym razem w kieszonkowym wydaniu. Wcielamy się w postać myśliwego i wyruszamy na polowanie, próbując wytropić i zabić wyjątkowo agresywne zwierzęta.

PSP

Cabela's Dangerous Hunts 2
Cabela's Dangerous Hunts 2

Akcji 16 listopada 2005

Cabela's Dangerous Hunts 2 jest kolejną wirtualną grą łowiecką firmowaną przez słynną amerykańską korporację Cabela’s. Firma zajmuje się od lat sześćdziesiątych XX wieku dystrybucją rozmaitych akcesoriów przeznaczonych dla myśliwych, wędkarzy i innych entuzjastów spędzania wolnego czasu z dala od cywilizacji.

PCPS2XBOXGCN

Cabela's Dangerous Hunts
Cabela's Dangerous Hunts

Akcji 11 listopada 2003

Kolejna gra z popularnej serii Cabela's, która w tym przypadku nie jest związana z żadnym konkretnym tytułem producenta. „Dangerous Hunts” pozostaje jednak przy tematyce łowieckiej koncentrując uwagę gracza na próbach upolowania wyjątkowo drapieżnych okazów zwierząt.

PCPS2XBOXGCN