Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Hollow - seria gier

Hollow 2
Hollow 2

Akcji 2022

Polska gra akcji FPP, kontynuacja horroru z 2017 roku. W Hollow 2 gracze ponownie wcielają się w pilota imieniem Mark; tym razem bohater musi dołożyć starań, by zniszczyć stację kosmiczną Shakhter-One, którą opanowały istoty rodem z koszmarów.

PCSwitch

Hollow
Hollow

Akcji 16 listopada 2017

Utrzymana w konwencji horroru science fiction gra przygodowa autorstwa polskiego studia Forever Entertainment. W Hollow wcielamy się w rolę pilota, który trafia na opuszczoną stację kosmiczną na orbicie Saturna, a naszym zadaniem jest rozwikłanie tajemnicy zniknięcia jej załogi. Misję tę utrudnia jednak fakt, że miejsce to zamieszkują zmutowane, humanoidalne istoty, jakim w toku zabawy nasz protagonista musi stawić czoła. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a rozgrywka koncentruje się przede wszystkim na eksploracji otoczenia, rozwiązywaniu zagadek środowiskowych oraz walce z agresywnymi mutantami. Klucz do zrozumienia opowiedzianej historii stanowi zaś hakowanie komputerów i przeglądanie notatek pozostawionych przez członków załogi. Całość odznacza się klimatyczną oprawą dźwiękową oraz klaustrofobicznym klimatem, przywodzącym na myśl klasyczne gry oraz filmy z pogranicza horroru i science fiction.

PCPS4XONESwitch