Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Galaxy on Fire - seria gier

Galaxy on Fire 3: Manticore
Galaxy on Fire 3: Manticore

Akcji 8 grudnia 2016

Kolejna pełnoprawna odsłona popularnej serii kosmicznych strzelanin, rozwijanej przez studio Fishlabs Entertainment. Pod względem mechaniki, produkcja nie wprowadza żadnych rewolucyjnych rozwiązań i pod wieloma względami jest bardzo podobna do swych poprzedniczek. Galaxy on Fire 3: Manticore to bowiem przede wszystkim trzecioosobowa, kosmiczna strzelanina, w której trafiwszy do sektora Neox, rozpoczynamy pracę jako łowca nagród, a nasza praca polega na wykonywaniu rozmaitych zadań, za które jesteśmy następnie odpowiednio wynagradzani. Zabawa toczy się w sposób typowo zręcznościowy i sprowadza w głównej mierze do kontrolowania posiadanego statku, choć podczas walki z przeciwnikami używamy oczywiście sporego arsenału broni i gadżetów obronnych. Sama formuła rozgrywki – podobnie jak udostępniony obszar gry – daje nam sporą swobodę, dzięki której możemy stosować różne strategie działania oraz wykonywać zróżnicowane zadania poboczne.

SwitchANDiOS

Galaxy on Fire: Alliances
Galaxy on Fire: Alliances

Strategiczne 25 listopada 2013

Kolejna odsłona popularnej mobilnej serii Galaxy on Fire, zrealizowana tym razem w formie strategii MMORTS. Gracze opowiadają się po stronie jednej z trzech frakcji i rozwijają własne galaktyczne imperium. Każde podejmowane działanie ma jednak wpływ nie tylko na wynik gracza, ale całej frakcji, tak więc kluczem do sukcesu jest dyplomacja i nawiązywanie sojuszy z innymi użytkownikami.

ANDiOS

Galaxy on Fire 2 Full HD
Galaxy on Fire 2 Full HD

Akcji 21 sierpnia 2012

Galaxy on Fire 2 Full HD to gra akcji z elementami kosmicznej strzelaniny TPP, stanowiąca konwersję przeboju znanego użytkownikom smartfonów. W odległej przyszłości ludzkość pogrążona jest w konfliktach. Tymczasem w galaktyce niespodziewanie pojawia się dysponująca zaawansowaną technologią, groźna rasa obcych. Przyszłość wszechświata leży w rękach zaradnego najemnika - Keitha T. Maxwella.

PC