Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Surgeon Simulator - seria gier

Surgeon Simulator 2
Surgeon Simulator 2

Zręcznościowe 27 sierpnia 2020

Druga część serii gier zręcznościowych, w których wcielamy się w początkujących (a co za tym idzie – niezdarnych oraz popełniających liczne i zabawne błędy) chirurgów. W Surgeon Simulator 2 można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie współpracy.

PCXSXXONE

Surgeon Simulator CPR
Surgeon Simulator CPR

Zręcznościowe 13 września 2018

Surgeon Simulator CPR to opracowana przez Bossa Studios zwariowana gra medyczna, w której wcielamy się w niezbyt utalentowanego pseudochirurga, który stara się przeprowadzić transplantację różnych organów... najczęściej z opłakanym skutkiem.

Switch

Surgeon Simulator: Experience Reality
Surgeon Simulator: Experience Reality

Zręcznościowe 3 grudnia 2016

Zabawny symulator chirurga, opracowany przez zespół Bossa Studios z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Produkcja jest rozbudowaną o nowe funkcjonalności (większe możliwości obsługi kamery, co pozwala na oglądanie zabiegu z dowolnego kąta) wersją gry Surgeon Simulator z 2013 roku. Gracz przejmuje kontrolę nad tytułowym lekarzem, który ma poważne problemy ze sprawnym operowaniem narzędziami i poruszaniem się. Prowadzi to często do pomyłek w trakcie zabiegów, owocujących przedwczesnym zgonem pacjenta. Zabawa toczy się w zróżnicowanych sceneriach – od szpitalnej sali, przez statek kosmiczny, aż po całkowite ciemności. Surgeon Simulator: Experience Reality charakteryzuje się przyjemną dla oka, kreskówkową oprawą graficzną, dzięki czemu widoki pokroju otwartej klatki piersiowej lub pozbawionego naturalnej osłony mózgu nie napawają obrzydzeniem.

PCPS4

Surgeon Simulator Touch
Surgeon Simulator Touch

Zręcznościowe 12 marca 2014

Surgeon Simulator to opracowana przez Bossa Studios zwariowana gra medyczna, w której wcielamy się w nieudolnego pseudo chirurga usiłującego (z marnym skutkiem) przeprowadzić serię transplantacji różnych organów.

PS4ANDiOS

Surgeon Simulator 2013
Surgeon Simulator 2013

Zręcznościowe 20 kwietnia 2013

Surgeon Simulator 2013 to opracowana przez Bossa Studios zwariowana gra medyczna, w której wcielamy się w nieudolnego pseudo chirurga usiłującego (z marnym skutkiem) przeprowadzić serię transplantacji różnych organów.

PC