Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Twisted Lands - seria gier

Przeklęte Ziemie: Początek
Przeklęte Ziemie: Początek

Logiczne 16 sierpnia 2012

Twisted Lands: Origin to gra logiczna z elementami przygodówki, będąca trzecią odsłoną cyklu rozwijanego przez studio deweloperskie firmy Alawar Entertainment. Fabuła tytułu stanowi prequel wydarzeń przedstawionych w Twisted Lands: Shadow Town i Twisted Lands: Insomniac. Gracz wciela się w rolę detektywa i podejmuje się odnalezienia młodej dziewczyny, która zaginęła w okolicach wyspy Tormente.

PC

Twisted Lands: Insomnia
Twisted Lands: Insomnia

Logiczne 19 października 2011

Twisted Lands: Insomnia to wyprodukowana przez studio Alawar Entertainment gra logiczna z elementami przygodowymi. Fabuła stanowi kontynuację wątków z pierwszej odsłony cyklu – Twisted Lands: Shadow Town. Główna bohaterka próbuje odzyskać pamięć i wydostać się ze szpitala dla obłąkanych, w którym została uwięziona.

PC

Twisted Lands: Shadow Town
Twisted Lands: Shadow Town

Logiczne 23 października 2010

Twisted Lands: Shadow Town jest pierwszą odsłoną cyklu gier logicznych z elementami przygodówki, rozwijanego przez studio deweloperskie Alawar Games. Gracz wciela się w rolę mężczyzny, którego niewielka łódź rozbija się o brzegi pozornie opustoszałej wyspy. Ocknąwszy się po wypadku rozbitek stwierdza, że jego żona zaginęła. Rusza więc w głąb wyspy z nadzieją jej odnalezienia.

PCPS3