Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Police Quest - seria gier

Police Quest 4: Open Season
Police Quest 4: Open Season

Przygodowe 28 listopada 1993

Czwarta i ostatnia gra z serii słynnych przygodówek. Tym razem akcja przenosi się do Los Angeles, gdzie nowy bohater - John Carey - podejmie śledztwo, mające na celu wyjaśnienie okoliczności brutalnego morderstwa jego partnera.

PC

Police Quest 3: The Kindred
Police Quest 3: The Kindred

Przygodowe 7 listopada 1990

Police Quest 3 ponownie pozwoli Ci się wcielić w rolę Sonny'ego Bonds'a, który od czasu ostatniej części gry zdążył się ożenić. Tym razem, głównym zadaniem jest powstrzymać pyschopatę, który dokonuje morderstw na tle rytualnym.

PC

Police Quest 2: The Vengeance
Police Quest 2: The Vengeance

Przygodowe 25 października 1988

Druga odsłona serii Police Quest kontynuuje wątki zapoczątkowane w pamiętnym pierwowzorze. Jesse "Death Angel" Bains ucieka z więzienia. Gracz ponownie wcieli się w rolę Sonny'ego Bonds'a, który po awansie do Wydziału Zabójstw, będzie musiał ponowne ująć niebezpiecznego handlarza narkotyków.

PC

Police Quest: In Pursuit Of The Death Angel
Police Quest: In Pursuit Of The Death Angel

Przygodowe 7 września 1987

Prekursor gier przygodowych Sierry, których tematem jest ciężka praca policjanta. Pierwszym zadaniem Sonny'ego Bondsa, będzie powstrzymanie dealera narkotyków, tytułowego Anioła Śmierci.

PC