Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Code of Honor - seria gier

Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny
Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny

Akcji 21 sierpnia 2009

Strzelanka stworzona przez polską firmę City Interactive. Akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i opowiada o żołnierzach stających do walki z ekstremistycznymi ugrupowaniami. Twórcy tytułu przygotowali szereg liniowych poziomów, w których odwiedzamy różne lokacje. Nowością jest system osłon oraz możliwość modyfikowania broni. Studio odpowiedzialne za grę poprawiło tez nieco grafikę.

PC

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny
Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny

Akcji 19 sierpnia 2008

Code of Honor 2: Conspiracy Island to oficjalna kontynuacja gry akcji/FPS Code of Honor: The French Foreign Legion, która na rynek trafiła w lutym 2007 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, mamy do czynienia z niskobudżetową strzelaniną.

PC

Code of Honor: Francuska Legia Cudzoziemska
Code of Honor: Francuska Legia Cudzoziemska

Akcji 23 lutego 2007

Code of Honor: Francuska Legia Cudzoziemska jest grą opracowaną przez polskie studio developerskie City Interactive, znane głównie z serii produkcji historycznych i wojennych takich jak Battlestrike, Combat Wings, Terrorist Takedown czy Wings of Honour.

PC