Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria LEGO - seria gier

LEGO Creator Islands
LEGO Creator Islands

Strategiczne 18 października 2013

LEGO Creator Islands to strategia przeznaczona dla młodszych odbiorców. Zadaniem graczy jest zabudowa archipelagu wysepek, a rozgrywka koncentruje się na dostarczaniu radości z konstruowania kolejnych budynków, a nie stawianiu przed użytkownikiem jakichkolwiek trudnych do zrealizowania zadań.

ANDiOSWWW

LEGO Drome Racers
LEGO Drome Racers

Wyścigi 6 grudnia 2002

LEGO Drome Racers jest dziełem ekipy deweloperskiej studia LEGO Media. Gracze mają okazję zbudować własne pojazdy, bazujące na elementach zestawów LEGO Racers i wziąć udział w emocjonujących, futurystycznych wyścigach. Kampania główna w grze pozwala wcielić się w rolę ambitnego kierowcy Maksa Axela, którego marzeniem jest zwycięstwo w zawodach Drome Championship.

PC

LEGO Island Extreme Stunts
LEGO Island Extreme Stunts

Zręcznościowe 29 listopada 2002

Hollywood znowu poszukuje najlepszych kaskaderów do nowego filmu. Jako Pepper Roni musisz pokazać, że jesteś najlepszym Lego-kaskaderem na całej wyspie.

PC

LEGO Creator: Harry Potter
LEGO Creator: Harry Potter

Logiczne 21 sierpnia 2002

Gra logiczna z serii Lego Creator, w której ponownie mamy okazję stawiać wirtualne budowle z klocków LEGO. Tym razem bohaterem gry jest ulubieniec dzieci na całym świecie, młody czarodziej Harry Potter.

PC

LEGO Soccer Mania
LEGO Soccer Mania

Sportowe 18 czerwca 2002

Dynamiczna gra piłkarska zrealizowana w zręcznościowym stylu, dedykowana młodym graczom w wieku 6 - 10 lat. Możemy stworzyć własną drużynę lb wybrać jeden z gotowych zespołów takich jak kowboje, Marsjanie czy piraci. W czasie piłkarskich rozgrywek nasi zawodnicy mogą korzystać z sześciu super-gadżetów, które niejednokrotnie zadecydują o wyniku całego meczu.

PCPS2

LEGO Racers 2
LEGO Racers 2

Wyścigi 27 września 2001

Kontynuacja wyścigów samochodowych Lego Racers promowanych przez najsłynniejszego światowego producenta klocków dla dzieci, firmę Lego. Stajemy tu do szeregu zwariowanych wyścigów, które mają wyłonić najlepszego kierowcę galaktyki.

PCPS2

LEGO Island 2
LEGO Island 2

Zręcznościowe 30 marca 2001

Gra osadzona w środowisku tworzonym przez klocki Lego, gdzie wcielając się w rolę Peppera musimy ocalić wyspę Lego przed dekonstrukcją.

PC

LEGO Alpha Team
LEGO Alpha Team

Akcji 30 października 2000

Gra przeznaczona dla dzieci, której akcja umiejscowiona została w świecie klocków Lego. My wcielamy w postać dowódcy grupy komandosów - Alpha Team, która ma powstrzymać złego Ogel’a przed przejęciem kontroli nad całym światem.

PC

LEGO Creator: Knights' Kingdom
LEGO Creator: Knights' Kingdom

Logiczne 11 października 2000

Gra zrealizowana z myślą o dzieciach, które mogą tu spełnić swoje najgłębsze marzenia samodzielnie tworząc wirtualne królestwo z klocków Lego.

PC

LEGO Stunt Rally
LEGO Stunt Rally

Wyścigi 30 września 2000

Lego Stunt Rally to gra która oddaje do dyspozycji gracza możliwość zaprojektowania i zbudowania fantastycznego toru wyścigowego i zmierzenia się na nim z innymi przeciwnikami w wielkim kaskaderskim wyścigu.

PC

LEGO Legoland
LEGO Legoland

Logiczne 27 marca 2000

Legoland to bardzo dobra pozycja, dzięki której dzieci odkryją w sobie zdolności inżynierskie i menedżerskie samodzielnie projektując, budując oraz utrzymując wzięty park rozrywki.

PC

LEGO Friends
LEGO Friends

Zręcznościowe 1 stycznia 2000

LEGO Friends to pierwszy produkt Lego przeznaczony specjalnie dla dziewcząt, które pragną zostać gwiazdami muzyki. Program umożliwia komponowanie własnych piosenek przy użyciu różnych instrumentów i stylów muzycznych. Graczki dostają narzędzie aby dokładnie zaprojektować scenę dla wykonawcy ustalając m.in. właściwe kolory i kąty oświetlenia oraz nauczyć naszą postać tańczyć w takt muzyki.

PCNDS3DS

LEGO Rock Raiders
LEGO Rock Raiders

Strategiczne 13 listopada 1999

LEGO Rock Raiders to pierwsza strategia czasu rzeczywistego korzystające z licencji słynnych klocków. Całość została opracowana z myślą o najmłodszych graczach. Musimy pomóc komicznym rozbitkom w budowaniu bazy, w konstruowaniu sprzętu zmechanizowanego do poruszania się w obcym terenie i poszukiwaniu cennych złóż.

PC

LEGO Creator
LEGO Creator

Logiczne 12 lipca 1998

Gra promowana przez firmę LEGO, pozwalająca naszym pociechom na budowanie i konstruowanie własnych wirtualnych miast z klocków. Autorzy przygotowali obszerną bazę gotowych modeli konstrukcji, wiele klocków ruchomych, wybuchowych, świecących oraz pojazdów, których połączenie stworzy urocze wirtualne miasto.

PC

LEGO Loco
LEGO Loco

Strategiczne 30 kwietnia 1998

LEGO Loco to gra strategiczna, wyprodukowana przez studio Intelligent Games i adresowana do młodych fanów kolejnictwa. Gracz ma okazję zbudować własną sieć kolejową w oparciu o elementy wzorowane na zestawach klocków LEGO City, a następnie kierować ruchem kursujących po niej pociągów.

PC

LEGO Racers
LEGO Racers

Wyścigi 21 kwietnia 1998

LEGO Racers to wyprodukowana przez studio High Voltage Software gra wyścigowa. Gracze mają okazję samodzielnie zbudować bolidy z klocków Lego, a następnie wziąć udział w zmaganiach najlepszych kierowców zabawkowego świata. Twórcy przygotowali kilka wariantów zabawy, w tym również w trybie wieloosobowym na podzielonym ekranie.

PC

LEGO Szachy
LEGO Szachy

Logiczne 12 września 1997

LEGO Szachy to gra logiczna, stworzona przez studio Krisalis z myślą o młodych graczach. Tytuł wyróżnia się nietypową konwencją, łącząc tradycyjną rozgrywkę szachową ze światem LEGO. Zarówno poszczególne figury, jak i otoczenie wokół planszy nawiązuje do popularnych klockowych serii (m.in. LEGO Dziki Zachód i LEGO Rycerze).

PC