Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Realms of Arkania: Star Trail

Powstanie remake trylogii cRPG Realms of Arkania
Powstanie remake trylogii cRPG Realms of Arkania

wiadomość29 stycznia 2013

Miłośnicy klasycznych cRPG-ów mają powody do zadowolenia. Firma UIG zapowiedziała wypuszczenie odświeżonych wersji gier z serii Realms of Arkania. Pierwszy remake, czyli Blade of Destiny HD, trafi do sprzedaży już za kilka miesięcy.

Realms of Arkania 4 = Drakensang: The Dark Eye w produkcji!
Realms of Arkania 4 = Drakensang: The Dark Eye w produkcji!

wiadomość23 kwietnia 2006

Krążące od pewnego czasu w Internecie plotki znalazły potwierdzenie - czwarta część znakomitego (przynajmniej niegdyś) cyklu RPG, Realms of Arkania, znajduje się w produkcji. Developingiem zajmuje się firma Radon Labs (we współpracy z Chromatrix), która swoje dzieło zatytułowała Drakensang: The Dark Eye.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.08.2018 19:02
Arkajf
Arkajf
52
Pretorianin
8.0

Zawiera mniej irytujących baboli w porównaniu do poprzedniczki z serii. Mamy porządną mapkę lokalizacji w końcu z budynkami, które coś przypominają co ułatwia orientację, budynki posiadają w końcu na elewacjach oznaczenia dzięki czemu łatwiej znaleźć np. tawernę czy lekarza, ponadto różnią się też od siebie. Ułatwiono przemieszczanie się na mapie świata - można zaplanować dłuższą podróż posługując się różą wiatrów. To co mnie wykańczało to choroby nabywane przez postacie i konieczność ich leczenia za ciężkie pieniądze (nie mówiąc o tym, że kuracje są często nieskuteczne). Częsty save pomaga.