Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Rybki z Ferajny

Rybki z Ferajny - recenzja gry
Rybki z Ferajny - recenzja gry

recenzja gry28 grudnia 2004

Światowa premiera 27 września 2004. Fabuła komputerowych „Rybek z ferajny” w pewnym stopniu pokrywa się z wydarzeniami zaprezentowanymi w filmie. Z oczywistych przyczyn autorzy nie uwzględnili w swym produkcie wielu sytuacji, aczkolwiek najważniejsze sceny zostały na szczęście zilustrowane.

Rybki z ferajny atakują
Rybki z ferajny atakują

wiadomość30 września 2004

Activision (wydawca) ogłosił, iż gra pt. „Shark Tale”, bazująca na nadchodzącym filmie od DreamWorks o takiej samej nazwie, jest już dostępna w sprzedaży na terenie USA.

„Rybki z ferajny” w rytmie hip-hopu
„Rybki z ferajny” w rytmie hip-hopu

wiadomość8 września 2004

„Rybki z ferajny” (oryginalny tytuł - „Shark Tale”) to animowany film opowiadający o perypetiach i przygodach mieszkańców podwodnego świata. Fabuła produkcji nawiązuje bezpośrednio do małej rybki - Oscara, który wpada w nie lada kłopoty związane z „rybią mafią”. Film ukaże się w kinach już tej jesieni (w Polsce najprawdopodobniej 15 października), a sama ekranizacja zostanie przeniesiona także na monitory komputerów w postaci gry familijnej. Właśnie ujawniono utwory, jakie zostaną wykorzystane do stworzenia podkładu muzycznego „Rybek z ferajny”.

PC
GCN
XBOX
PS2
GBA
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz