Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Jam Sessions

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09
Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09

wiadomość28 sierpnia 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera kolejnego DLC do Star Wars: The Force Unleashed, nowe dema Fight Night Round 4 i F.E.A.R. 2, data debiutu łątki 1.50 do Battlefield 2, Gears of War 2: Game of the Year Edition niedostępne w Polsce i inne. Zapraszamy do lektury.

Amerykańska premiera Jam Sessions już za nami

wiadomość14 września 2007

Gry muzyczne powstałe na fali popularności cyklu Guitar Hero szturmują nasze mieszkania i domy. W najbliższym czasie na największy sukces mogą liczyć trzecia odsłona GH oraz fenomenalnie zapowiadający się Rock Band. Nie możemy jednak zapominać o pierwszej grze tego typu wydanej na przenośnego Nintendo DS. Jam Sessions firmy UbiSoft trafiło właśnie do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych.

Ubisoft ujawnia listę akustycznych utworów przeznaczonych dla gry Jam Sessions

wiadomość23 sierpnia 2007

Francuski UbiSoft ujawnił listę piosenek, które zostaną zaaplikowane do muzycznej gry o tytule Jam Session. Za sprawą pozycji zapowiedzianej oficjalnie w marcu w trakcie Game Developers Conference, posiadacze konsoli Nintendo DS będą w stanie zagrać utwory takich artystów, jak Bob Dylan, Janis Joplin, czy też Johnny Cash.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.05.2009 19:06
Max__00
28
Chorąży

Nie rozumiem czemu taka niska ocena. Nie graliście a oceniacie? Może i na pierwszy rzut oka wydaje się głupia, ale wciąga bez reszty. Polecam!