Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Might & Magic: Clash of Heroes
Might & Magic: Clash of Heroes
Might & Magic: Clash of Heroes Game Box

Najciekawsze materiały do: Might & Magic: Clash of Heroes

Might & Magic Clash of Heroes - poradnik do gry
Might & Magic Clash of Heroes - poradnik do gry

poradnik do gry27 października 2011

W poradniku do gry Might and Magic: Clash of Heroes, poza poradami i opisem przejścia, znajdziesz opis wszystkich dostępnych w grze zadań łowców nagród, artefaktów, jednostek specjalnych, zagadek bitewnych, pozostałych zadań pobocznych.

Magia i moc w nieco innym wydaniu - recenzja gry Might & Magic: Clash of Heroes
Magia i moc w nieco innym wydaniu - recenzja gry Might & Magic: Clash of Heroes

recenzja gry19 października 2011

Światowa premiera 1 grudnia 2009. Premierze Might & Magic: Clash of Heroes na PC nie towarzyszyło tyle medialnego szumu co wydanej niemal w tym samym czasie szóstej części popularnej strategii. Nie oznacza to jednak, że gra ta nie zasługuje na Waszą uwagę.

Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych
Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych

wiadomość5 maja 2012

Klasyczne dungeon crawlery z widokiem z pierwszej osoby skradły kawał życia niejednemu z nas. Łażenie po piwnicach, lochach, katakumbach, jaskiniach i innych miejscach pełnych skarbów oraz niebezpieczeństw tworzono jednak na tyle oryginalnie i na tyle różnorodnie, że wciągało na długie godziny. Zamierzchłe czasy Amigi, Atari, C64 i wczesnego PC nie są jednak wcale aż tak zamierzchłe – bo moda powraca, bo stare gry gatunku wciąż dają radę, bo można coraz łatwiej je dostać. Bo po prostu dobrze się w nie gra.

Puzzle Quest w świecie Heroesów - poradnik do gry Might & Magic: Clash of Heroes

wiadomość17 października 2011

"W poradniku do gry Might and Magic: Clash of Heroes, poza poradami i opisem przejścia, znajdziesz opis wszystkich dostępnych w grze zadań łowców nagród, artefaktów, jednostek specjalnych, zagadek bitewnych, pozostałych zadań pobocznych."

Wieści z targów gamescom (Age of Empires Online, PS Vita, Might & Magic: Clash of Heroes) 17/08/11

wiadomość17 sierpnia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Season Pass do Age of Empires Online, funkcjach sieciowych PlayStation Vita i ilości pamięci RAM, europejskiej cenie PlayStation 3DTV, zachodniej premierze Warface, a także terminie debiutu pecetowej wersji Might & Magic: Clash of Heroes. Zapraszamy do lektury.

NDS
PS3
X360
PC
iOS
AND
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz