Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Ultima Worlds Online: Origin

Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych
Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych

wiadomość5 maja 2012

Klasyczne dungeon crawlery z widokiem z pierwszej osoby skradły kawał życia niejednemu z nas. Łażenie po piwnicach, lochach, katakumbach, jaskiniach i innych miejscach pełnych skarbów oraz niebezpieczeństw tworzono jednak na tyle oryginalnie i na tyle różnorodnie, że wciągało na długie godziny. Zamierzchłe czasy Amigi, Atari, C64 i wczesnego PC nie są jednak wcale aż tak zamierzchłe – bo moda powraca, bo stare gry gatunku wciąż dają radę, bo można coraz łatwiej je dostać. Bo po prostu dobrze się w nie gra.

Wkrótce startuje Lord of Ultima
Wkrótce startuje Lord of Ultima

wiadomość14 kwietnia 2010

W najbliższy wtorek Lord of Ultima – przeglądarkowa strategia online, będąca próbą wskrzeszenia legendarnej marki, wyjdzie ostatecznie z fazy testów i będzie dostępna dla graczy w pełnej wersji.

Lord British o "Ultima Worlds Online: Origin"

wiadomość25 marca 2001

Panom z GameSpy udało się zadać kilka pytań Richardowi Garriottowi znanemu bardziej jako Lord British, na temat rezygnacji firmy Electronic Arts z kontynuowania projektu pod nazwą Ultima Worlds Online: Origin (Ultima Online 2).

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.07.2008 18:19
zanonimizowany540653
8
Legionista

Hmmm... czyżby coś a'la Gothic II czy Metin2?
Lecz i tu prace wstrzymane... pfff.