Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Uru: The Path of the Shell

Nowa wersja oficjalnej strony gry Myst Online: Uru Live już w sieci
Nowa wersja oficjalnej strony gry Myst Online: Uru Live już w sieci

wiadomość13 grudnia 2006

Zgodnie z obietnicą złożoną w ubiegłym tygodniu przez twórców gry Myst Online: URU Live, w Internecie pojawiła się rozbudowana wersja oficjalnej strony, w całości poświęconej temu produktowi. To już ostatnie przymiarki do premiery programu, która ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

Cyan Worlds powraca zza grobu

wiadomość30 września 2005

Na łamach serwisu A+E Interactive pojawił się interesujący artykuł, z którego treści wynika, że studio Cyan Worlds przetrwa jednak trudne chwile i wróci na dobre do walki o klienta. Przypominamy, że kilka tygodni temu pojawiły się niepokojące informacje o upadku firmy, muszącej zwolnić większość pracowników ze względu na trudną sytuację finansową.

Wiemy więcej nt. Myst V: End of Ages

wiadomość16 kwietnia 2005

Nawet pierwsza generacja procesorów graficznych nVidia GeForce, pamiętająca 1999 rok, będzie ponoć w stanie obsłużyć piątą odsłonę cyklu Myst o podtytule End of Ages. Przekonamy się o tym jesienią bieżącego roku, gdyż właśnie wtedy rozpocznie się rozprowadzanie nowego dzieła firmy Cyan Worlds przez korporację Ubisoft Entertainment. Mamy dla Was świeżą porcję informacji na omawiany temat.

Myst - powspominajmy...

artykuł8 grudnia 2004

Niniejszy tekst stanowi zestawienie serii pięciu pomniejszych, które publikowaliśmy na serwisie Gry-OnLine z okazji zbliżającej się polskiej premiery „Mysta IV: Objawienie”. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.12.2007 20:21
😃
zanonimizowany512235
1
Junior

Niedługo świeta juhhu

02.07.2008 18:24
Cziczaki
odpowiedz
Cziczaki
131
Renifer

A gra oczywiście niewydana...

02.07.2008 18:29
Jeh'ral
odpowiedz
Jeh'ral
167
.bírarov d'ní

Przede wszystkim to nie jest gra, tylko dodatek do gry. I oczywiście, że został wydany w Uru: Kompletne Kroniki (podstawa, plus oba dodatki). Niestety osobno tego nie można kupić po polsku.