Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Mario Party 6

Coraz więcej wiadomo na temat Mario Party w wersji Wii
Coraz więcej wiadomo na temat Mario Party w wersji Wii

wiadomość18 listopada 2006

Amerykańska premiera konsoli Wii nastąpi już jutro - będzie to zarazem pierwszy z serii regionalnych debiutów owej platformy. Wraz z nową maszyną ze stajni Nintendo światło dzienne ujrzy szereg ciekawych gier, aczkolwiek dopiero w przyszłości nadejdzie prawdziwy ich wysyp. Jednym ze spodziewanych tytułów jest kolejna odsłona Mario Party, o której po raz pierwszy pisaliśmy jedenaście dni temu.

Wii dostanie grę z serii Mario Party

wiadomość7 listopada 2006

Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że zbliżający się wielkimi krokami debiut konsoli Wii oznacza w przyszłości wypuszczenie na tę platformę szeregu nowych gier z popularnych serii rodem z korporacji Nintendo. Tak będzie z m.in. cyklem Super Smash Bros. oraz Mario Party. O ile o Super Smash Bros. Brawl już wiedzieliśmy, to o następnej odsłonie MP poinformowano nas dopiero teraz.

Poznaliśmy europejską datę premiery Mario Party 7

wiadomość12 grudnia 2005

Nintendo ogłosiło dzisiaj, że siódma część cyklu gier imprezowych Mario Party ukaże się na rynku europejskim już w lutym przyszłego roku.

Stare ale jare: GameCube

artykuł9 października 2007

Co robić, gdy chciałbyś pograć w coś fajnego, a nie masz za dużo kasy? Podpowiadam: poczekaj z kupnem next-gena! Jeśli nie miałeś dotąd styczności z którąś ze starszych konsol, nabądź ją za grosze z pakietem najlepszych na nią gier i baw się do upadłego.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.06.2009 11:16
Maniek070
32
- Free Student - -

Kolejna gra gdzie zaczynam?

15.08.2009 09:46
odpowiedz
Fat 238
21
Konsul

Oj marian.!

08.03.2017 10:12
Poll34
👍
odpowiedz
Poll34
3
Centurion

Fajna gra party dla kilku lub jednej osoby