Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Space Punks
Space Punks
Space Punks Game Box

Najciekawsze materiały do: Space Punks

Polskie Space Punks będzie darmowym exclusive'em na Epic Games Store
Polskie Space Punks będzie darmowym exclusive'em na Epic Games Store

wiadomość9 lipca 2021

W niedawno opublikowanym wywiadzie Michał Kuk i Dawid Romanowski z Flying Wild Hog opowiedzieli o nadchodzącej grze studia - Space Punks. Z rozmowy dowiedzieliśmy się m.in. tego, że produkcja będzie tytułem free-to-play dostępnym wyłącznie w Epic Games Store, a później również na konsolach.

Polskie studio Flying Wild Hog tworzy naśladowcę Borderlands
Polskie studio Flying Wild Hog tworzy naśladowcę Borderlands

wiadomość2 lipca 2021

Warszawskie studio Flying Wild Hog przedstawia swoją kolejną grę. Space Punks będzie izometrycznym looter shooterem o stylistyce wydartej prosto z serii Borderlands.

PC
PS5
XSX
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.09.2021 20:38
👍
zanonimizowany1364288
1
Junior

Zacznę od tego, że Space Punks znalazłem czystym przypadkiem przeglądając filmiki na Youtube. Po objerzeniu kilku materiałów na Youtube oraz na Twitch'u kupiłem pakiet założycielski na platformie Epic (Na serwerze Discord są prowadzone liczne konkursy na zdobycie kluczy do gry). Jeśli miałbym porównać Space Punks z jakąś inną grą to jedyne co mi przychodzi na myśl to Diablo + Borderlands.

Na samym początku gry wybieramy jednego bohatera do odblokowania, otrzymujemy samouczek oraz początkowe zadania, które pozwalają nam odblokować resztę bohaterów.
Należy pamiętać o tym, że gra jest w wczesnym dostępie i twórcy ciągle nad grą pracują i zmieniają systemy. Podczas walki dystansowej ( z broni palnej) dobrze się strzela jest tzw. "feeling", a w walce bronią biała "czuje" się uderzenie bronią. Za wykonywane zadania otrzymujemy coraz lepsze przedmioty (na mapach rozmieszczone są też skrzynki, z których można zdobyć walutę gry, walutę premium, materiały do craftingu oraz przedmioty ekwipunku). Zadań jest sporo, dodatkowo są zadania codzienne i tygodniowe dzięki którym można zdobyć o wiele lepszy ekwipunek. Dodatkowo każdy bohater zdobywając poziom dostaje 1 punkt nauki, który może wykorzystać w "drzewku" postaci oraz umiejętności co kilka poziomów. Drzewko jest podzielone na dps, tanka i healera. Pod koniec miesiąca zostanie dodana aktualizacja z nowym systemem craftingu (cały opis zmian można znaleźć na reddit i serwerze Discord gry.) Twórcy pytają się graczy i wysłuchują naszych pomysłów co jest do poprawienia lub dodania (prowadzone są dyskusje na ten temat z innymi graczami)

Podsumowując Space Punks polecam wszystkim fanom looter shooterów, którzy chcą odprężyć się chwilę po ciężkim dniu.