Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
The Bus
The Bus
The Bus Game Box

Najciekawsze materiały do: The Bus

The Bus pozwala pojeździć po Berlinie. Dziś premiera w Early Access
The Bus pozwala pojeździć po Berlinie. Dziś premiera w Early Access

wiadomość25 marca 2021

Za kilka godzin w Steam Early Access zadebiutuje The Bus, czyli ambitny symulator autobusu, który pozwoli nam jeździć po wirtualnym Berlinie.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
24.03.2021 14:49
1
toyminator
39
Generał

Ależ mnie ta gra zaskoczyła. W końcu naprawdę dobra gra o busach. Sorry, ale OMSI dla mnie jest średni. Tylko scena moderska grę ratuje. A same granie jest takie se,i optymalizacja ziemniaka. Grafika też. Bus simulator 18 było całkiem całkiem,ale dalej fikcyjne miasto. The Bus, to może być takie OMSI 3 ;D A to dopiero Wczesny dostęp.Ciekawe jak gra się zmieni przez rok.

26.03.2021 08:11
Lukdirt
odpowiedz
Lukdirt
92
Senator
8.0

Gra ma potencjał i to spory, ale jak na razie posiada sporo błędów. Jednym z nich jest dźwięk hamowania autobusu. Jest on tak samo długi, niezależnie od tego czy hamujemy natychmiast czy stopniowo przez 10 sekund. Optymalizacja też pozostawia wiele do życzenia, wydaje się nawet gorsza niż w Fernbus Simulator (co jest dziwne, bo The Bus jest stworzony na tym samym silniku). Zauważyłem również, że gdy w kalendarzu wybierzemy styczeń, niektóre drzewa... nadal mają zielone liście. Ale mam nadzieję że twórcy nie spoczną na laurach i poprawią produkcję zanim wyjdzie ona jako pełnoprawna gra. Bo tak jak mówiłem, szykuje się naprawdę dobry symulator, ale czy dorówna on OMSI2? Czas pokaże.