Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Ancestors Legacy: Saladin's Conquest

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
25.07.2019 21:42
1
zanonimizowany1253701
18
Chorąży
7.5

Spoko dodatek, nowa nacja jest naprawdę inna, bo dodaje granaty, dzięki czemu w jedną chwilę można nawet potężne oddziały zmieść z powierzchni ziemi, no i zamochowców wstawia też, urozmaicając skradanie, także gameplayowo to sporo zmienia.

Szkoda jednak, że ogólnie treści jest mało. Kampania tylko jedna, a inne nacje miały ich dwie, map do multi nie za wiele, no i SI słabo sobie radzi z ogarnianiem tej nowej nacji. Ale ogólnie to na pewno fajne urozmaicenie do bardzo zacnej gry.

09.05.2020 20:53
👍
odpowiedz
WitchKingPl
3
Legionista

Um, co by tu... A tak. Dodatek jest... Niezły, ale frakcja jest dziwna do grania. Tylko łucznicy konni to dla mnie minus, jeszcze jakby oni sami uciekali, ale nie uciekają więc są dla mnie ciut bezużyteczni tak jak u Słowian. Granaty, silne, robią rzeź, ale nie tylko u wroga bo wystarczy mieć kogoś że swoich przed sobą i... Jednostka praktycznie ginie. Włócznicy, bez zmian, zawsze to samo. Hasasyni, Silni ale jest ZA MAŁO JEDNOSTEK W NIEJ. Saladyn, niczym się nie wyróżnia. Jazda szturmowa, nie ma co mówić, jest silna, ale Niemcy czy Polacy ją rozgromią. Kampania jest bardzo spoko, ale niestety tylko jedna. Mapy dodane są fajne.

post wyedytowany przez WitchKingPl 2020-05-09 20:53:37