Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Breathedge
Breathedge
Breathedge Game Box

Najciekawsze materiały do: Breathedge

Data premiery Breathedge. „Kosmiczna Subnautica” otrzyma polską wersję językową
Data premiery Breathedge. „Kosmiczna Subnautica” otrzyma polską wersję językową

wiadomość11 lutego 2021

Studio RedRuins Softworks wkrótce udostępni wersję 1.0 Breathedge. Ciepło przyjęty survival (powszechnie nazywany „Kosmiczną Subnauticą”) ukaże się w polskiej wersji językowej.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
28.12.2018 08:52
Ban4Fun
5
Junior
8.5

Bardzo ciekawy tytuł.

- Piękna oprawa graficzna
- Humor ;)
- Klimat kosmosu
- Z obietnic i założeń wynika, że gra otrzyma znacznie więcej contentu, w tym zbliżająca się możliwość rozbudowy swojej bazy / stacji kosmicznej.

Dla tych, którzy nie potrafią zrozumieć określenia "Early Access", krzyżyk na drogę.
Niepotrzebnie szkalujecie tą grę w recenzjach i wystawianiu ocen.
Nie dajecie grze szansy na rozwinięcie! Taki gracz, który zauważy "mieszane" w ocenie steam danej gry, odpuści ją sobie, nie wspierając twórców pieniędzmi, co przełoży się na przestój lub całkowite wyhamowanie z aktualizacjami do gry.
A potem taki Fred powie, że gra jest do bani, bo devsy o niej zapomniały - g#$o prawda. Devsy dbają, ale jak mają z czego swój tytuł tworzyć.

Trzymam kciuki "RedRuins Softworks"!

13.06.2020 22:35
odpowiedz
Maciej39
6
Legionista

W grę nie grałem. Z opisu wygląda ciekawie. Ale z tym "Dla tych, którzy nie potrafią zrozumieć określenia "Early Access", krzyżyk na drogę." to sobie jaj nie rób xd Każdy ma prawo ocenić grę taką jaką jest na dzień dzisiejszy a nie jaką może być w przyszłości. Wiele gier nawet nie wychodzi z early accessu a niedoróbki tłumaczy tym, że jest nadal rozwijana. Skoro gra jest sprzedawana to należy ją traktować jak każdą inną grę i tak ją oceniać.