Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Bit City Game Box

Bit City

Gra Strategiczna NimbleBit

Data premiery gry: 13 marca 2017

Nieskomplikowana strategia ekonomiczna, opracowana przez studio NimbleBit z myślą o urządzeniach mobilnych. Zabawę rozpoczynamy na pustych połaciach terenu, na których musimy wybudować od zera prężnie działającą metropolię. Na miasto składają się trzy rodzaje dzielnic – mieszkalna, usługowa oraz biznesowa. W każdej z nich stawiamy unikalne budynki, które następnie możemy ulepszać. Ponadto musimy zadbać o odpowiedni ruch, kupując nie tylko samochody, lecz także statki i samoloty. W miarę odnoszonych postępów rosną nasze zyski, co pozwala na dalszą rozbudowę i udoskonalanie metropolii. Po wykonaniu wszystkich celów misji przechodzimy na kolejną mapę, by zacząć wszystko od zera. Bit City cechuje się nie tylko przyjemną mechaniką, lecz także atrakcyjną, trójwymiarową oprawą graficzną. Gra dystrybuowana jest w modelu darmowym z mikropłatnościami – z powodzeniem można jednak bawić się, nie wydając przy tym ani grosza, jednak w tym przypadku osiągnięcie sukcesu wymaga sporej dozy cierpliwości.

Więcej informacji o: Bit Citystrategicznebudowa miastaekonomiczne .

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.)

wiadomość19 kwietnia 2017

W najnowszym przeglądzie mobilnych aktualizacji omawiamy najciekawsze patche do takich gier jak Bit City, Dungeons of Chaos, Fire Emblem Heroes, Lara Croft GO oraz Plague Inc.

Bit City - ukazała się mobilna strategia ekonomiczna autorów Tiny Tower
Bit City - ukazała się mobilna strategia ekonomiczna autorów Tiny Tower

wiadomość15 marca 2017

Specjalizujące się w mobilnych strategiach ekonomicznych studio NimbleBit wypuściło właśnie swoją kolejną produkcję w postaci gry Bit City. Pozwala ona użytkownikom systemów iOS i Android na zabawę w budowanie wirtualnych miast.

Bit City - screen - 2017-03-19 - 340637 Bit City - screen - 2017-03-19 - 340636 Bit City - screen - 2017-03-19 - 340635 Bit City - screen - 2017-03-19 - 340634
iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz