Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Codex of Victory Game Box

Codex of Victory

Gra Strategiczna 1C

Data premiery gry: 16 marca 2017

Strategia wojenna opracowana przez rosyjskie studio Ino-Co, której akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Ludzkość zdołała zasiedlić ponad dwadzieścia planet, jednak struktura społeczna cofnęła się do feudalizmu – poszczególnymi terytoriami rządzą lordowie i baronowie, a pieczę nad całym imperium sprawuje władca absolutny. Państwo toczy wojnę z frakcją tak zwanych Augments, czyli zmodyfikowanych genetycznie ludzi, którzy podbijają kolejne tereny i udoskonalają ich mieszkańców na swoje podobieństwo. Filar Codex of Victory stanowi kampania fabularna – misje koncentrują się na rozbudowie podziemnej bazy w czasie rzeczywistym, zarządzaniu zasobami, prowadzeniu badań technologicznych i produkcji maszyn wojennych, a także na starciach z siłami wroga. Potyczki toczą się w trybie turowym, na mapach pokrytych heksagonami. Co ciekawe, kolejne zadania generowane są proceduralnie, przez co każdorazowe rozpoczęcie zabawy wiąże się z odmiennymi doznaniami. Dopełnienie całości stanowi oparty na rywalizacji wieloosobowy wariant rozgrywki oraz przyjemna dla oka oprawa graficzna, utrzymana w charakterystycznej, kreskówkowej stylistyce.

Więcej informacji o: Codex of VictorystrategicznemultiplayerRTSscience fictionturowe .

Codex of Victory - zwiastun #1

Codex of Victory - zwiastun #1 [0:55]

Zwiastun Codex of Victory, przypominającej planszówkę strategii wojennej utrzymanej w klimacie science fiction. Projekt opracowało rosyjskie studio Ino-Co.

Codex of Victory - strategia autorów Majesty 2 i serii Warlock zadebiutuje 16 marca
Codex of Victory - strategia autorów Majesty 2 i serii Warlock zadebiutuje 16 marca

wiadomość4 marca 2017

Zespół Ino-Co, mający na koncie m.in. Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim oraz serię Warlock, poinformował, że jego następna gra, czyli strategia Codex of Victory, trafi na pecety 16 marca. Produkcja połączy rozbudowę bazy w czasie rzeczywistym z turowymi bitwami.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz