Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Rusty Lake: Roots Game Box

Rusty Lake: Roots

Gra Przygodowa Rusty Lake

Data premiery gry: 20 października 2016

Gra przygodowa typu point-and-click, stworzona przez zespół Rusty Lake – autorów ciepło przyjętego Rusty Lake Hotel. W Rusty Lake: Roots wcielamy się w Jamesa Vanderbooma, który w spadku po wuju otrzymuje dom oraz specjalne nasionko – jego zasadzenie ma umożliwić mężczyźnie założenie własnej rodziny. Akcja omawianej produkcji toczy się na przestrzeni XIX i XX wieku, a gracz przejmuje kontrolę nad trzema pokoleniami rodu Vanderboomów. Choć Rusty Lake: Roots zawiera wiele nawiązań do poprzednich gier studia, to ich znajomość nie jest konieczna do zrozumienia opowiedzianej historii. Sama rozgrywka opiera się na eksploracji otoczenia oraz na rozwiązywaniu zagadek logicznych i środowiskowych. Ponadto ważnym elementem gry są rozmowy z interesującymi postaciami niezależnymi. Zarówno rozgrywające się na ekranie wydarzenia i bohaterowie, jak i zagadki mają surrealistyczny, a nawet mroczny charakter. Klimat ten podkreśla również pasująca muzyka oraz dwuwymiarowa oprawa graficzna.

Więcej informacji o: Rusty Lake: Rootsprzygodowe2Delementy logicznepoint-and-click .

Rusty Lake: Roots - zwiastun

Rusty Lake: Roots - zwiastun [0:54]

Zwiastun Rusty Lake: Roots, gry przygodowej typu point-and-click, stworzonej przez zespół Rusty Lake – autorów ciepło przyjętego przez graczy Rusty Lake Hotel.

Rusty Lake: Roots, Plants vs. Zombies Heroes i inne najlepsze mobilne gry października
Rusty Lake: Roots, Plants vs. Zombies Heroes i inne najlepsze mobilne gry października

wiadomość4 listopada 2016

Omawiamy najlepsze gry mobilne października. Wśród polecanych pozycji znalazły się Oh...Sir!, Crap! I'm Broke, Dead in Bermuda, Maximum Car, Mini Metro, Plants vs. Zombies Heroes, Rusty Lake: Roots i The Bug Butcher.

PC
AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
03.02.2017 19:51
😊
GabaotH
1
Junior

Druga komercyjna odsłona serii Rusty Lake na steamie i ... kolejny sukces - jak zwykle trzyma bardzo wysoki poziom.
Doskonała porcja zabawy i wyszukanych zagadek - w charakterystycznej dla serii oprawie graficznej. The Roots ciekawie prowadzi fabułę rodu Vanderboom i pozwala nam poznać niuanse ich drzewa genealogicznego. Kolejna odsłona tak samo jak poprzednie przypadnie do gustu entuzjastom gier typu point-and-click i zabaw typu escape room. Jeśli nie kojarzysz "z czym to się je" sprawdź najpierw na www.rustylake.com poprzednie części :) Przeszedłem ją za jednym podejściem i stwierdzam, że okolica Rdzawego Jeziora jeszcze nie raz nas zaskoczy skrywanymi tajemnicami. Polecam wszystkim mimo, że niektóre zagadki bywają dość trudne a niekiedy nawet abstrakcyjne myślę, że nikt nie będzie zawiedziony.

Oryginalny opis producenta:
Życie Jamesa Vanderbooma drastycznie się zmieniło w chwili gdy posadził specjalne ziarno w ogrodzie domu, który odziedziczył. Poznaj historię rodu przez odblokowywanie kolejnych portretów na drzewie genealogicznym.

Rusty Lake: Roots to druga część premium gry przygodowej typu point-and-click od Rusty Lake, twórców gier przeglądarkowych i mobilnych z serii the Cube Escape i Rusty Lake Hotel.

Cechy gry:

- ściągnij i graj: łatwe do rozpoczęcia, lecz wciągające i trudne do odstawienia.

- nikalna historia: obseruj początek i koniec życia bohaterów i zbuduj drzewo genealogiczne rodu Vanderboom.

- ponad 33 poziomy: największa do tej pory gra z serii Rusty Lake, wypełniona po brzegi łamigłówkami.

- pełna napięcia i atmosfery: z sielskiego klimatu życia na prowincji potrafi nas rzucić w złowrogie zakamarki, gdzie nigdy nie wiadomo co czai się w ciemności.

-wciągający soundtrack: każdy poziom ma swój własny podkład muzyczny.

-ukryte osiągnięcia: drzewo ma znacznie więcej tajemnic do rozwikłania, niż widać na pierwszy rzut oka - a czy ty odkryjesz je wszystkie?

post wyedytowany przez GabaotH 2017-02-03 19:52:33