Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Grumpy Cat's Worst Game Ever Game Box

Grumpy Cat's Worst Game Ever

Gra Zręcznościowa Lucky Kat Studios

Data premiery gry: 22 grudnia 2016

Przygotowany przez Lucky Kat Studios zestaw minigier logiczno-zręcznościowych, których główną atrakcję stanowi występ gwiazdy Internetu – tytułowej, znanej z niezliczonych memów kotki o niezadowolonym pyszczku. Grumpy Cat: Ready, Set, NO to komediowa, mobilna zręcznościówka, wzorowana na znanej z konsol firmy Nintendo serii WarioWare. Całość stanowi zestaw pomysłowych minigier o bardzo różnych celach i mechanikach, połączonych postacią głównej bohaterki. Podczas zabawy możemy m.in. skakać po zawieszonych w powietrzu kładkach, tworzyć hamburgery rzucając ich składnikami, łapać serduszka hasające po podłodze, latać samolotem czy też bawić się w cztery kubki. Większość z ww. gier testuje naszą zręczność, ale w trakcie zabawy trafiają się również typowe wyzwania logiczne. Całość wykonana została w pełnej dużych pikseli stylistyce retro.

Więcej informacji o: Grumpy Cat's Worst Game Everzręcznościoweelementy logicznehumorystyczneminigry .

Grumpy Cat: Ready, Set, NO - najsłyniejszy kot internetu otrzyma własną grę mobilną
Grumpy Cat: Ready, Set, NO - najsłyniejszy kot internetu otrzyma własną grę mobilną

wiadomość16 października 2016

Zapowiedziano mobilną grę Grumpy Cat: Ready, Set, NO. Zgodnie z tytułem wystąpi w nim kotka słynąca z mrukliwego pyszczka. Produkcja wzorowana jest na konsolowej serii WarioWare i stanowić ma kolekcję zabawnych minigierek.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz