Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: The Signal From Tolva

The Signal From Tölva następną grą twórców Sir, You Are Being Hunted
The Signal From Tölva następną grą twórców Sir, You Are Being Hunted

wiadomość2 sierpnia 2016

Studio Big Robot - twórcy nieźle przyjętego Sir, You Are Being Hunted - zapowiedziało swój kolejny projekt. Będzie nim gra FPP w otwartym świecie, inspirowana literaturą science fiction, zatytułowana The Signal From Tölva. Premiera na PC oraz Mac została wyznaczona na początek przyszłego roku.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.02.2018 21:11
Vlad Tepes
Vlad Tepes
77
Pretorianin
7.0

Skończyłem na normalu po jakiś 10h po zdobyciu wszystkich bunkrów, checkpointów, zaliczeniu misji fabularnych, a tym samym odblokowaniu wszystkich broni i gadżetów. Zostało parę ukrytych znajdziek, ale te sobie już daruję. Grało się przyjemnie, bo dość krótko, dalsza rozgrywka mogłaby zepsuć ogólny obraz. Polecam na 2 wieczory, taki Far Cry dla ubogich ;)

25.05.2018 23:11
drenz
odpowiedz
drenz
78
Le réveil du lion
4.0

Druga gra studia Big Robot i kolejna, która mi nie podeszła ze względu na niewykorzystany potencjał. Tym razem sterujemy robotem na planecie Tolva i wybijamy inne roboty, przejmujemy tzw. bunkry, zbieramy i skanujemy jakieś rzeczy i tyle. Cały czas wykonujemy to samo i walczymy z tymi samymi robotami w niemal takiej samej scenerii. Zero urozmaicenia. Gdyby nie to, ze robot porusza się bardzo wolno (jakoś inne są szybsze) grę można byłoby znacznie szybciej ukończyć. A tak przeszedłem ponad połowę i sobie odpuściłem, bo prostu zrobiło się baaardzo nudno. Nawet wygląd broni jest niemal ten sam. Po prostu twórcy byli bardzo leniwi lub chcieli jak najszybciej wypuścić swój produkt (zresztą na premierę mocno niedopracowany - błędy zdarzały się nawet teraz - szczególnie na mapie zimowej). Na dodatek zażyczyli sobie za ten twór znaczne pieniądze, ale gra nie jest ich warta. W ogólnym rozrachunku - nie polecam.