Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Suicide Squad: Special Ops Game Box

Suicide Squad: Special Ops

Gra Akcji Warner Bros. Interactive Entertainment

Data premiery gry: 14 lipca 2016

Firmowana przez Warner Bros. mobilna strzelanina FPS na kanwie filmu Legion samobójców, będącego z kolei adaptacją popularnej komiksowej serii Suicide Squad. Fabuła gry została luźno oparta na wątkach z filmu, jednak stanowi ona jedynie pretekst do rozgrywki właściwej. Podczas zabawy wcielamy się w jednego z członków tytułowego Legionu samobójców, czyli tajnej grupy do zadań specjalnych, w skład której wchodzą zmuszeni do posłuszeństwa superłotrzy. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, a zabawa sprowadza się głównie do eliminowania hord potworów, które opanowały miasto Midway. W Suicide Squad: Special Ops do dyspozycji graczy są trzy grywalne postacie: Deadshot, Diablo oraz Harley Quinn, a każda z nich dysponuje unikalnymi atakami i umiejętnościami, które można aktywować po naładowaniu specjalnego wskaźnika. Niezależnie od wyboru bohatera, kontrolę nad dwoma pozostałymi przejmuje sztuczna inteligencja.

Więcej informacji o: Suicide Squad: Special OpsakcjiDC ComicsFPS .

Suicide Squad: Special Ops - mobilny Legion samobójców okazał się zaskakująco dobry
Suicide Squad: Special Ops - mobilny Legion samobójców okazał się zaskakująco dobry

wiadomość17 lipca 2016

W usługach App Store i Google Play zadebiutowała gra Suicide Squad: Special Ops, czyli mobilny FPS bazujący na motywach filmu Legion samobójców. Produkcja dostępna w modelu free-to-play okazała się całkiem niezła.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.07.2016 12:05
👍
kira_god
6
Junior

Dostępna także na PC i Mac*