Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Fire Emblem Fates: Revelation Game Box

Fire Emblem Fates: Revelation

Gra RPG Nintendo

Data premiery gry: 9 lipca 2015

Rozszerzenie do Fire Emblem Fates: Birthright i Fire Emblem Fates: Conquest, które wymaga do działania jednej z tych gier. Dodatek został opracowany przez studio Intelligent Systems i pozwala poznać dodatkowe wątki opowieści – tym razem Corrin ani nie współpracuje z Hoshido, ani nie opowiada się po stronie Nohr, postanawiając odkryć prawdę kryjącą się za konfliktem dwóch stronnictw. W porównaniu z podstawową wersją gry, schemat rozgrywki w Fire Emblem Fates: Revelation nie uległ większym zmianom. Najbardziej istotną nowinką jest My Castle, czyli specjalna lokacja pozwalająca wchodzić w interakcję z sojusznikami – dzięki zbudowanym w ten sposób więziom nasi przyjaciele są skłonni do bardziej efektywnej współpracy w trakcie starć z oponentami. Co ciekawe, na zamku możemy spotykać się z innymi graczami i walczyć z ich armiami dzięki funkcji StreetPass. Add-on obsługuje również figurki amiibo, dzięki którym zyskujemy dostęp do postaci Robina, Ike'a, Luciny oraz Martha.

Więcej informacji o: Fire Emblem Fates: RevelationrpgfantasyjRPGtaktyczneturowe .

Fire Emblem Warriors – spin-off Fire Emblem zmierza na Nintendo Switch
Fire Emblem Warriors – spin-off Fire Emblem zmierza na Nintendo Switch

wiadomość13 stycznia 2017

Jeszcze w tym roku na konsoli Nintendo Switch powinna pojawić się gra Fire Emblem Warriors. Produkcja jest spin-offem popularnego cyklu strategicznych RPG, który korzystać będzie z formuły serii Dynasty Warriors, stworzonej przez studio Omega Force.

RPG-i, które potrafią przeczołgać – najlepsze erpegi na konsolkę Nintendo 3DS
RPG-i, które potrafią przeczołgać – najlepsze erpegi na konsolkę Nintendo 3DS

wiadomość12 sierpnia 2016

W najnowszym przeglądzie omawiamy najlepsze gry RPG, w jakie można zagrać na konsoli przenośnej Nintendo 3DS. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy taktyki, akcji, klasyki, jak i dungeon crawlerów.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
U