Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
WWE Immortals Game Box

WWE Immortals

Bijatyka Warner Bros. Interactive Entertainment

Data premiery gry: 15 stycznia 2015

Stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych bijatyka, działająca w popularnym modelu free-to-play. Za stworzenie gry odpowiada studio NetherRealm, znane z Injustice: Gods Among Us i ostatnich odsłon kultowego cyklu Mortal Kombat. Akcja tytułu rozgrywa się w mrocznym uniwersum fantasy, w którym wcielamy się w bohaterów wzorowanych na największych światowych gwiazdach wrestlingu, takich jak John Cena, Hulk Hogan czy The Rock. Każda z tych postaci została wyposażona w odmienne zdolności specjalne oraz osobowość odpowiadającą rzeczywistym wcieleniom poszczególnych zawodników. Sama walka odbywa się w modelu uproszczonym, w którym nie mamy pełnej kontroli nad ruchem postaci, a obsługa gry sprowadza się do wyprowadzania w odpowiednim momencie ataków, uników oraz bloków za pomocą z góry określonych gestów. W grze wprowadzono też element kart kolekcjonerskich, które odblokowujemy wraz z postępami rozgrywki. W toku gry możemy także rozwijać naszych zawodników i wyposażać ich w coraz lepszy ekwipunek.

Więcej informacji o: WWE Immortalsbijatyki2.5Dfantasywalkawrestling .

Najlepsze mobilne aktualizacje tygodnia (m.in. Cut the Rope, Spider-Man Unlimited i WWE Immortals)
Najlepsze mobilne aktualizacje tygodnia (m.in. Cut the Rope, Spider-Man Unlimited i WWE Immortals)

wiadomość3 kwietnia 2015

Witajcie w trzeciej odsłonie naszej serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie patchy do takich tytułów jak Cut the Rope, Spider-Man Unlimited, World of Warriors, Subway Surfers i WWE Immortals.

Najlepsze gry mobilne stycznia (WWE Immortals, Flockers, The Witcher Battle Arena)
Najlepsze gry mobilne stycznia (WWE Immortals, Flockers, The Witcher Battle Arena)

wiadomość4 lutego 2015

Omawiamy najlepsze gry mobilne pierwszego miesiąca tego roku. Wśród polecanych styczniowych pozycji znalazły się takie produkcje jak The Witcher Battle Arena, WWE Immortals, Dragon Quest V czy Heroes of Might & Magic III: HD Edition.

WWE Immortals – premiera mobilnej bijatyki autorów Mortal Kombat i Injustice: Gods Among Us
WWE Immortals – premiera mobilnej bijatyki autorów Mortal Kombat i Injustice: Gods Among Us

wiadomość17 stycznia 2015

Na App Store i Google Play zadebiutowała mobilna bijatyka WWE Immortals, która pozwala pokierować fantastycznymi wersjami najsłynniejszych zawodników wrestlingu. Grę opracowało studio NetherRealm, czyli autorzy Mortal Kombat i Injustice: Gods Among Us.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz